Skocz do zawartości

[kupie] GTX480. najlepiej uzywany.


Recommended Posts

Tylko że pojedynczy gtx480 nie ma szans w starciu z 5970.Do tego 5970 nie grzeje się tak mocno jak FERMI do tego mniej prądu pobiera i jak się dobrze trafi to i dużo tańsza.Do tego wchodzi oczywiście lepsza wydajność.Ale jak chcesz mieć GTX480 to bierz, ale ja odradzam kupowania FERMI(Z resztą jak wszyscy na forum odradzają).Pozdrawiam :o

Link to post
Share on other sites

Nvidia miała kiedyś problemy ze sterownikami, ale coraz lepiej im to idzie. ATI jakiegoś czasu też nie ma problemów. Wszystko jest tak jak powinno. Bierz HD5970. Będziesz zadowolony. Lepsza wydajność, mniejszy pobór prądu, mniej się grzeje (co za tym idzie jest większa granica OC ze względu na temperatury). HD5970 jest w podobnej cenie co GTX480, wiec wybór jest raczej oczywisty.

Link to post
Share on other sites

co Wy z tymi sterownikami? ludzie! wszystko idzie do przodu. moze kiedys byly problemy ale teraz tego nie ma, no moze czasem trafi sie jakas wtopa jak bylo z moimi HD4850 gdzie w MW2 na 9.2 lub 9.3 po flashu lub stunie lataly mi przez chwile paski po ekranie bo nie bylo synchronizacji w kartach ale to sporadyczne przypadki ( naprawili w nowszych sterownikach ). teraz mam HD5850 i nie ma problemow! przynajmniej nie bylo tak jak z NV gdzie sterowniki potrafily spalic karte ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...