Skocz do zawartości

Podkręcanie procesorów! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

Powiedz mi wogole Koziro jak sie taka fuche zalatwia.

Nagle podbiega do Ciebie producent sprzetu widzac wyniki i mowi "Stary masz tu 40 GPU, spal je wszystkie"?

 

Tez chcialbym taka fuche :D

Link to post
Share on other sites

Powiedz mi wogole Koziro jak sie taka fuche zalatwia.

Szybko :) Jestem redaktorem Overclock.pl. Redaktor to mało powiedziane, bo zajmuję się także sprawami wewnętrznymi vortalu.

Nagle podbiega do Ciebie producent sprzetu widzac wyniki i mowi "Stary masz tu 40 GPU, spal je wszystkie"?

Trzeba jeszcze się wykazać. Samo przetestowanie sprzętu to prościzna. Trzeba to jeszcze odpowiednio opisać... No i wiedzieć do kogo "przykolegować" :D

koziro na jakim chłodzeniu robiłeś OC na i5 760

 

Scythe Yasya. Wynik robiony na szybko, proc pewnie potrafi więcej, ale musiałem trzymać się bezpiecznych temperatur :) Wyniki są na potrzeby zestawienia wydajności z innymi modelami.
Link to post
Share on other sites

@_VING_

 

Kiedy pociskasz D925 ? bo mnie łapska świerzbią ale ogólnie jestem bez motywacji :D

 

http://img14.imageshack.us/img14/884/validd925niestabil.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

P.S. Proszę o usunięcie wyniku > TOP 4. Pentium 4 641 | 4816MHz | emdziej ponieważ został poprawiony na lepszy i tylko niepotrzebnie zabiera miejsce.

 

Link to post
Share on other sites

Daj linka czy coś bo nigdzie nie mogę znaleźć ;p

Odpalasz google...wybierasz zakładkę obrazki wpisujesz "music girl" i szukasz...kilka minut przeglądania;)

 

Emdzej narazie mam stopa z OC przez BOINC:/

Link to post
Share on other sites

P.S. Proszę o usunięcie wyniku > TOP 4. Pentium 4 641 | 4816MHz | emdziej ponieważ został poprawiony na lepszy i tylko niepotrzebnie zabiera miejsce.

Nie trzeba go usuwać. Ja dałem d.. i pierwszy wynik w TOP jest źle opisany.

Teraz już jest ok.

Link to post
Share on other sites

Witam może mi ktoś podać jakie jest max napięcie dla i3-530 ?? Mam na tym założone Cooler Mastera v10 zasilacz pociągnie wszystko i nie wiem jaka jest bezpieczna wartość podkręcenia (do ile można go spokojnie bujać);/ Kiedyś osiągnąłem 4,3GHz ale miałem większość na auto( nie ogarniałem zbytnio biosu) na wyższych taktowaniach się nie uruchamiał. Konfig jak w sygnaturce.

Jak monitor wróci z gwarancji to się za podkręcanie zabiorę:[

 

Jestem nowy jak w złym wątku to przepraszam:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...