Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited 2


Test Drive Unlimited 2. Hit, czy niewypał?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Test Drive Unlimited 2. Hit, czy niewypał?

    • Hit
      45
    • Niewypał
      7


Recommended Posts

no właśnie zainstalowałem gtx 460 cyclone panowie może brzydko napisze ale karta z wyglądu jest kurewnie wypaśna!!! właśnie instaluje tdu 2 zobaczymy jak pójdzie

karta w idle 30 stopni szok normalnie

 

 

johny jak ta grę uruchomić wpisałem jakieś imię adres i serial i mi wyskakuje invalid kod i prośba o przełączenie się offline nie ma też żadnych opcji czy ustawień pokazują się jakieś obrazki z gry wku.. się

Link to post
Share on other sites

DLC+The Sims Przejażdżka :)

 

Właściwie grafika słaba w TDU nie była, podrasować tekstury, wnętrza pojazdów, tryb dzień/noc(wiem, był mod), deszcz, nowe wozy i trasy, ulepszyć fizykę jazdy, dodać obsługę 900 stopniowych kółek, i już jest fajnie :)

 

Ale wtedy cena to max 80zł :)

Link to post
Share on other sites

Na obecną chwilę fizyka jest porażką. Grafika bardzo ładna.

Próbowałem ustawić własne ustawienia na Chillstreamie. Niestety tak jest narąbane że gdy ustawie górną gałkę ( pochylenie do przodu to gaz a do tyłu to hamulec ) to działa odwrotnie O_x gaz to hamulec a hamulec to gaz to samo ze skręcaniem....

Chodzi bez przycinek na 26" , 40 fps

2 moje filmy

http://www.youtube.com/watch?v=wn2b_qOhhbo

 

http://www.youtube.com/watch?v=-tOboubKURU

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

brałem udział w kilku BETAch :D niestety gra będzie niewypałem bo z doświadczenia wiem że finałowa wersja gry mało czym się różni od BETY. gra jest tak kiepska, nawet jak na arcade. nie dorównuje pierwszym NFS'om, nawet najlepszemu z serii Porsche (wg mnie :hahaha: ) :D

 

 

co do wymagań, działa na full hd ze wszystkimi gratkami i dodatkami bez żadnego zacięcia

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...