Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited 2


Test Drive Unlimited 2. Hit, czy niewypał?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Test Drive Unlimited 2. Hit, czy niewypał?

    • Hit
      45
    • Niewypał
      7


Recommended Posts

Co myślicie o drugiej odsłonie tej gry? Czy będzie takim samym hitem jak 1, czy może marną kontynuacją? Jak będzie z grafiką?

 

Szczerze powiedziawszy myśląc o wymaganiach tej gry spodziewałem się że potrzeba będzie czegoś mocniejszego, więc jest dość dobra optymalizacja, ale z wymaganą przeszczenią na dysku to trochę przesadzili.

Link to post
Share on other sites

Chodziło o to, że zalecane wymagania nie są tak wysokie jak w przypadku np. GTA IV, więc na normalnych sprzętach będzie można pograć.

 

Mi chodziło bardziej o to jak ta gra się zapowiada, co można wywnioskować z screen'ów i filmów przedstawiających tą grę.

Link to post
Share on other sites

Ja grałem w pierwszą część także w multi. Przeszedłem wszystkie wyścigi, odkryłem wszystkie drogi i nadal się nie znudziło. Jak dwójkę nie schrzanią to będzie rywalizacja między NFS a Test Drive.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Również uważam że to będzie hit. Dodano to czego brakowało w jedynce, grafika może nie będzie rewelacyjna ale w tej grze nie o to chodzi. Tu chodzi o niesamowitą grywalność, otwartość świata oraz społeczność internetową

Link to post
Share on other sites

Również uważam że to będzie hit. Dodano to czego brakowało w jedynce, grafika może nie będzie rewelacyjna ale w tej grze nie o to chodzi. Tu chodzi o niesamowitą grywalność, otwartość świata oraz społeczność internetową

Skąd masz takie info? Ja pierwszy raz słyszę o naprawianiu za kasę. Jak by co mnie to nie boli...
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...