Skocz do zawartości

Poszukuję gry typu Faraon


Recommended Posts

Siemasz wszystkim :)

 

Od jakichś dwóch lat szukam godnego następcy gry Faraon ale nic nie przychodzi mi do głowy albo źle szukam :(

Znacie może jakieś nowsze ale równie ciekawe gry pokroju Faraona, Kleopatry Cezara III czy Age OF Empires (tak wiem że to inny gatunek ale też bym pograł :)) ?

Link to post
Share on other sites

I niech ta myśl szybko Cię opuści, gra zbugowana w takim stopniu że nic, dosłownie nic w niej nie działa jak trzeba, z symulatorem ma mniej wspólnego niż Poldek Driver... a jedynym wyzwaniem to jest doprowadzenia miasta do bankructwa, jest to niewykonalne praktycznie...

 

Tak więc macie jakieś propozycje jeszcze ?:)

Link to post
Share on other sites

Generalnie na tę chwilę nic w tym stylu nie ma wartego uwagi. Sam jestem od młodzieńczych lat wielkim fanem serii Caesar, Faraon... na tę chwilę gry "strategiczne" mają ze strategią tyle wspólnego co Diablo z RPG :)

Link to post
Share on other sites

Nie chcąc zbaczać zbytnio z tematu dodam tylko, że ja Cywilizacje kochałem (mówię o tej DOS'owej) - tyle godzin to chyba przy żadnej grze nie spędziłem... no może AoE1 i Panzer General   :)

Dzisiejsze gry są zbyt uproszczone, upiększone, nastawione na "dzieciarnie". Kiedyś na komputerze grali dorośli... dzisiaj dzieci :/

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...