Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, co radzicie kupić? LG L5 II E450 czy LG L7 P700. Na papierze telefony są praktycznie identyczne, pomijając większy wyświetlacz w L7, ceny na rynku wtórnym tez podobne. Do tej pory nie miałem styczności z telefonami tego producenta dlatego proszę o rade.

Link to post
Share on other sites

http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/flightradar24/6341514f-ad9d-43de-a579-34086c4180e7 chyba o to chodzi. W tej cenie jedynie lumia, bije smartfony z androidem nawet do 600zł. Patrząc na podzespoły to lumia posiada conajmniej 2 razy mocniejsze od telefonów, które wypatrzyłeś.

Edytowane przez genisuken
Link to post
Share on other sites

Lumia 520 to wydajny telefon (taki sam SoC jak Lumia 720, tylko mniej RAM). Brakuje w nim kilku dodatków: NFC, LTE, cyfrowego kompasu i diody LED.

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

miałem Lg L7 jakiś rok temu,obecnie dziewczyna ma L5-II

ogólnie jak wspomniałeś bardzo podobne wnętrze tych urządzeń wiec i wydajność podobna-tzn tragiczna :(

jak sobie przypomnę użytkowanie tego telefonu to mam koszmary w nocy.

generalnie włączenie więcej niz dwóch aplikacji=zwiech.i to nie jakichś wymagających zaznaczam.

dopiero przesiadka na LG L9  dała jako taki komfort użytkowania.

generalnie morał jaki z tego wyciągnięciem jest taki ze do androida trzeba mieć procek x2 (cortex a9) i 1gb ram.i tego sie trzymaj

obecnie mam wyzej wspomnianą lumie 520 i wszystko działa w niej jak należy zero wiech itp sytuacji.

w porównaniu do L7-niebo a ziemia

polecam!!!:)

Link to post
Share on other sites

Lumia 520 to wydajny telefon (taki sam SoC jak Lumia 720, tylko mniej RAM). Brakuje w nim kilku dodatków: NFC, LTE, cyfrowego kompasu i diody LED.

korekta. Lumia 720 także ma 512 ram. :)

 

@autor

Budet malusieńi i trudno będzie znaleźć sensownego androida.

Z używek może ace II ( broń boże aktualizować mu system do 4.x bo zaczną się częste zmuły)

Z wp8 Lumia 520

OFc lumia jest znacznie lepsza.

Link to post
Share on other sites

@Synergia, to tylko telefon, a ja nie potrzebuje telefonu za 1000zł, Z tego za 300-350zł też można dzwonić.

 

Rozmawiałem dzisiaj z dwoma osobami które uzywają tego modelu i narzekały na to że telefon (przynajmniej ich egzemplarze) często trafiają do serwisu, podobno częsta przypadłość tego modelu...

Link to post
Share on other sites

vanzam- tylko ze L7 zaliczał takie zwiechy ze np nie mogłem zakończyć połączenia! i nie żartuje naprawdę 

tak żebyś może zrozumiał nasze intencje to odsyłam do recki do naszej konkurencji (mam nadzieje ze administrator mnie nie zbije :P)

http://pclab.pl/art56169.html

najbardziej podoba mi sie tekst z podsumowania,ktory powinieneś wziasc sobie do serca

 

" Ostatecznie tylko Lumia 520 sprawiła, że nie jest to artykuł o tym, jak wybrać najmniejsze zło. Może niektóre wykresy i strony nie przemawiają do końca za tak radykalnym wnioskiem, bo często wspominamy o tym, że wszystkie urządzenia radzą sobie w niektórych zadaniach tak samo dobrze, a czasem nawet wytykamy produktowi Nokii pewne braki, ale naszym zdaniem wszystko rozbija się o jedno: szybkość działania i wygodę obsługi systemu. Mieszanka słabych procesorów i ciężkich nakładek systemowych serwowanych użytkownikom przez androidofony z tego przedziału cenowego sprawia, że działają one bardzo ociężale. Kto ma pokłady cierpliwości porównywalne z zasobami węgla na Śląsku, ten jakoś przeżyje, ale wystarczy chwilę poużywać Lumii 520 z Windows Phone 8, aby zobaczyć, o ile szybciej i przyjemniej wszystko może (i powinno) działać. A to nie koniec zalet tego smartfona, bo Nokia i Microsoft dorzucają do niego takie smakowite dodatki, jak: pakiet Office, system nawigacji off-line HERE Drive, najlepsza w tej klasie obsługa multimediów, możliwość nagrywania wideo 720p i przyjazny rękawiczkom digitizer. "

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez mazi12435
Link to post
Share on other sites

Vanzan - jeśli zależy Ci na szybkości, płynnośći i głównie dzwoneiniu to L520 jest idealna. Tania, wydajna.

 

Z tą awaryjnoscią to nie tak, nasz opiekun z Orange mówi, że Lumie nie są awaryjne, raczej są niezawodne - ale - tak dużo ich sprzedano :) że statystycznie więcej ich trafia do serwisu. Pytanie jak używamy telefonu - bo wielu moich znajomych "niby" używa normalnie - a non-stop mają problemy - nie zaleznie od marki, a niektórzy to Solid'a B2710 potrafili "zajechać" błyskawicznie :)

 

Patrząc na ilość telefonów w mojej firmie - Nokie nie psują sie częściej inż konkurencja - wyjatek to kierowcy, oni potrafią zarżnąć każdy telefon w dwa miesiące :) jedynie Solid'y oraz Sonim'y wytrzymują :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Z tego za 300-350zł też można dzwonić.
 Android w tej cenie to nawet podczas tak podstawowych czynności potrafi zlagować. Ogólnie w tej cenie najlepszym wyborem jest Lumia bo ma całkiem wydajny procesor i lekki system. Sensowne androidy zaczynają się od ok. 500zl czyli np Xperia M
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...