Skocz do zawartości

Ranga user+ part 2


Recommended Posts

Brawo za zamknięcie tematu, rewelacyjne podejście moderki ;)

 

PS Przeczytaj, zanim zamkniesz temat :)

 

Wybaczcie za brak chronologii :D

 

Jak już było wielokrotnie powtarzane, należyte reprezentowanie forum i rangi swoją osobą jest absolutnym przymusem do jej utrzymania.

 

W taki razie co Ty sobą reprezentujesz poprzez pisanie takich idiotycznych tekstów jak wymienione wcześniej "mój profil ma więcej odsłon, niż forum OVC" i inne pochodne?

Może ranga moderatora jest nie dla Ciebie, nie umiesz się zachować poważnie jak przystało na moderatora i powinieneś zostać tylko ekspertem? :]

 

Żeby nie być gołosłownym, do tych 4500 postów i 300 punktów reputacji dochodzi jeszcze 19 ostrzeżeń, z czego najwybitniejsze to za teksty, cytuję:

Chciałbym nieskromnie zauważyć, że te ostrzeżenia nie pojawiły się wczoraj, tylko są tam kilka lat przed wprowadzeniem rangi user+... więc skoro ostrzeżenia są przeciwskazaniem, to dlaczego w ogóle przyznano mi tę rangę? Może poza kilkoma drobnymi występkami robiłem dużo dobrego na forum, jak np. "piszę najwięcej, oczywiście sensownych postów i silnie uczestniczę w tworzeniu klimatu tego forum"? :>

 

I serio myślałeś, że zawołanie tutaj xora z multi kontem to dobry pomysł do rozwikłania sprawy i zadania normalnego pytania, czy jednak oczekiwałeś sensu stricto "pośmiania się z odpowiedzi"?

A co, ja jego niańka? Jaki ja mam na niego wpływ... może jeszcze to moja wina że założył se lewusa na forum?

Ja go do żadnej akcji nie zapraszałem, liczyłem na normalny dialog, a zastałem zamknięty temat...

 

@Arlekin 

a Ty rozdrapujesz stare rany, które BTW Cię nie dotyczą.

Od kiedy to na forum na którym jestem od pięciu lat zmiany pod kryptonimem "hard reset" mnie nie dotyczą? :o

Rzucasz się za to że zabrali Ci U+, zgadnij dlaczego ? to może być zbyt skomplikowane dla Ciebie więc masz u mnie gratis podpowiedz, obrażałeś Sid'a, miałeś w du**e regulamin, stwarzałeś burdy itp..

Do obrażania, to drogi kolego był jeszcze kaaawał drogi. Swego czasu spamerzy jechali po "zielonych bambusach" znacznie grubszym kalibrem.

Tutaj była jedynie parafraza roasta Abelarda, która z obrażaniem nie miała nic wspólnego. Moderator mi nie umiał odpowiedzieć co dokładnie było obrażaniem, a próba spytania o zdanie innych użytkowników poskutkowała 2 tygodniowy banem... :>

 

A na swoim forum lepszy nie jesteś, masz jakiś swój wyimaginowany regulamin

http://overclock.pl/forum/threads/6-Regulamin-Forum-Dyskusyjnego-Overclock-pl

Regulamin tylko 10 lat jest, ale jest wyimaginowany... Twój argument jest inwalidą %-)

 

 

dajesz bany za złamanie twoich własnych zasad.

http://imageshack.com/a/img202/9207/v51q.png

 

Jak widzisz tutaj jakieś bany za złamanie własnych zasad, to proszę, wskaż mi je :]

 

 

 

Jeśli ktoś jest tu zły to tylko i wyłącznie Ty, śmiejesz się z Sid'a że jest gramar nazi, a tak naprawdę to Ty prowadzisz swoje "Mein Kampf".

:rotfl: obrońca sida, czyli jego lewe konto? a może lizodup, czy z jakiej paki będąc pół roku na forum oceniasz mnie po jednym poście? :sciana:

 

A cała akcja wyglądała tak:

- sid zamieszcza prowokacje w statusie ("mój profil więcej odsłon niż forum OVC", czy coś w ten deseń)

- wklejam statystyki obalające te oszczerstwa

- sid prowokuje dalej - "mój profil ma więcej odsłon niż forum OVC postów"

- potem było jeszcze o xD i wartości merytorycznej

- administrator BMK umywa ręce nie widząc w tych postach żadnej prowokacji, przynajmniej tak napisał

- postanowiłem się trochę pobawić, czyli inteligentnie i kulturalnie popstrykać się z modami (nie "sid to głupi pedał" czy "**** wam w du*e, zielone lamusy"), czyli parafraza listu Bartosza Gajdy :P 

- zaraz wysłannik interweniował, +2pkt ostrzeżeń... wtedy napisałem tekst o bugu w IPB (może to też była obraza :rotfl:)

- jako że mod nie umiał mi wyjaśnić na czym polega obraza przy tekście o teoretycznej zamianie liter (swoją drogą tak głupie, że aż śmieszne xD), to w sygnaturze dałem pytanie ankietowe z prośbą o odpowiedzi na PW

- no i po dwóch dniach jacek dał +3pkt i ban na 2 tygodnie za to samo co poprzednio - czyli pytanie ankietowa w sygnaturze ("Czy Twoim zdaniem tekst "Jeżeli w słowie 'sid vicious' zamieni się kilka liter, to powstanie 'głupi pedał'"?) to również obraza majestatu wszechmoda sida :rotfl: czy jak napiszę, że po zamianie kilku liter w słowie 'papież' wychodzi 'szatan', to też obraza uczuć religijnych? (fu*k logic!)

 

To moja ostatnia próba dialogu... nie mam zamiaru się na każdym kroku udzielać, ale póki mnie z tym forum trzyma ponad 5 lat pobytu będę się o to starał ;)

Edytowane przez mICh@eL
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

liczyłem na normalny dialog

 

:rotfl: obrońca sida, czyli jego lewe konto? a może lizodup
 

Nie wiem po co się produkujesz o tematach nie związanych tj. "moja umiejętność moderki", czy sposoby moderowania/administrowania forum ovc. Nie wiem też, skąd jeszcze masz wątpliwości co do słuszności odebrania rangi skoro sam przyznajesz, że od dawien dawna nazwijmy to lekko, rozrabiałeś. Do tego kompletnie nie rozumiem co robią tu pretensje do ostrzeżeń czy "braku wyjaśnienia co jest obraźliwego w słowie pedał" bo pierwsze zgłasza się tutaj oficjalnym kanałem, a drugie... daje o tylko o Tobie piękne podsumowanie.

Jakby tekst był zbyt trudny do przyswojenia to napiszę prościej - Ty, z rangą użytkownika+ byłbyś policzkiem dla innych osób które tą rangę posiadają i się o nią starają, a dla nas powodem do wstydu, że pokaraliśmy ich grupę obecnością kogoś takiego jak Ty.

Od teraz "dyskutuj" sobie sam ze sobą, bo dalsze dywagowanie z kimś kto nie widzi nic złego w tekstach "głupi pedał" i "Ch*j w du**ę" a jeszcze się tym broni jest poniżej mojej godności.
  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

@sid

Rozróżniasz może dyskusje starego usera z modem, a odpowiedzią na prowokacyjne teksty jakiegoś świeżaka co się w kwietniu zarejestrował? Czy tak nieświadomie cytujesz co popadnie i robisz z tego szum?

 

Nie wiem też, skąd jeszcze masz wątpliwości co do słuszności odebrania rangi skoro sam przyznajesz, że od dawien dawna nazwijmy to lekko, rozrabiałeś.

No właśnie... od początku forum trochę rozrabiałem (ale co Ty możesz o tym wiedzieć, skoro na forum jesteś 2x krócej niż ja (sick!)), mimo to dostałem rangę... no jakim cudem? :D może ze względu na to, że na forum nie tylko rozrabiałem? Ale nagle po spinie sid vs. OVC rangi poznikały - magia, pewnie posypała się lawina raportów i zgłoszeń o moich postach i mojej postawie :D Skoro do rangi user+ trzeba być kryształowym, to trzeba było nie dawać, a nie pod byle pretekstem zabierać... i jeszcze zbanować :P

 

Do tego kompletnie nie rozumiem co robią tu pretensje do ostrzeżeń czy "braku wyjaśnienia co jest obraźliwego w słowie pedał" bo pierwsze zgłasza się tutaj oficjalnym kanałem, a drugie... daje o tylko o Tobie piękne podsumowanie.

Jeśli przyznawano by Nobla za wybitne osiągnięcia w dziedzinie przekręcania wypowiedzi, to byłbyś jego laureatem :wariat:

 

Ja nigdzie nie napisałem "sid to głupi pedał", a jedynie sparafrazowałem tekst. Tekst, który opiera się na tej samej zasadzie co internetowe memy z zamianą liter, typu "gdy w słowie 'papież' zamieni się kilka liter, to powstanie 'szatan'"... to też będzie obraza uczuć religijnych, tak jak papież puszczający bąki (vide Abelard Giza vs. KRRiT? :rotfl:

 

Jeśli tak, to jesteś jednym wielkim hipokrytą, który za taki tekst przyznaje warny i bany, a jednocześnie sam robi marne prowokacje dyskredytujące konkurencje, co IMO jest totalnie poniżej godności osoby z rangą moderatora... a to "daje o tylko o Tobie piękne podsumowanie" :]

 

Od teraz "dyskutuj" sobie sam ze sobą, bo dalsze dywagowanie z kimś kto nie widzi nic złego w tekstach "głupi pedał" i "**** w du**ę" a jeszcze się tym broni jest poniżej mojej godności.

Słowo "godność" i "sid vicious" w jednym zdaniu? %-) Twoja godność jest na żenującym poziomie, ale na szczęście sam to pokazałeś światu swoimi aktualizacjami statusu :D

Tak więc już nie dywaguj o swojej godności, tylko napisz w admince, że forum OVC ma więcej postów, niż Ty szarych komórek, czy coś w ten deseń ;)

 

Szczerze mówiąc, to obecna ekipa modów jest IMO najgorszą w historii tego forum... było już wiele osób piastujących to stanowisko, i na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby na poziomie, jak chociażby kubbak (nie będę wymieniał innych, bo jeszcze kolejnego warna dostanę za "obrazę użytkownika wyższego rangą", czyli tych niewymienionych...). Cała reszta na szczęście już zrezygnowała, mam też nadzieję, że doczekam się takiego dnia, że gdy tu wrócę to obecna zgraja się wykruszy :P

 

Ja niestety kijem Wisły nie zawrócę... życzę powodzenia w dalszym rozpadzie forum ;) Jeszcze ban na droge i awans "tego którego nicku nie wolno wymawiać" na obera ;)

 

http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/spock_giving_vulcan_salute_286x215.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

mICh@eL,
Macie swoje forum, więc do prawdy nie wiem po co zaczynasz kolejną wojenkę. To już powoli staje się nudne a cierpią na tym zwykli userzy. No i dobrej reklamy Overclock'owi to Wy nie robicie.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Nie zaczynam żadnej wojenki. Jeśli już jest jakaś wojenka, to rozpoczęliście ją wy, a właściwie sid, pisząc te infantylne statusy dyskredytujące OVC. Admin, czyli Speed umył ręce, ja dostałem bana i nawet nie mogłem przez dwa tygodnie poruszyć tematu odebrania rangi (żadnego wyjaśnienia na PW oczywiście nie było, bo po co...) ;)

 

Problem jest taki, że nie potrafię na swoim pięcioletnim dorobku postawić krzyżyka i odejść ze zwieszoną głową. Może to dla was dziwne, bo jesteście tutaj od roku czy dwóch... mile wspominam początki karczmy, kiedy wieczorami leciały dziesiątki stron, był gospodarz, barman, były dyskusje, klimat i atmosfera. Teraz zaczyna tego na forum brakować, już od dłuższego czasu wchodziłem tylko do "Na luzie" + wybiórcze tematy które mnie zainteresowały, typu o fonach z dual-sim czy PS4. W offtopie poza lawiną przeklejek z kwejka czy innych stron nic ciekawego nie ma, karczma umarła, w tematach wojny o mojszą rację, itd.

 

Dopóki jest szansa na jakieś rozwiązanie sytuacji to będę starał się do niego doprowadzić, ale na razie ze strony moderatorów padają tylko bardzo ambitne teksty "na poziomie". Żadnej próby dopuszczenia do wiadomości, że coś z waszej strony mogło być nie tak ;)

Panowie, skończcie karmić trolla a sobie odpuści. A jak nie to pobanować te wszy ;)

Kolejny mądry, pół roku na forum, niebieski kolorek i myśli że jest szychą na forum... wszystkie rozumy pozjadał i dalej głodny :sciana:

Edytowane przez mICh@eL
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Admin zły, sid zły, cała ekipa zła (poza kubbakiem), "ten mądry co jest na forum pół roku" też zły. Źli są wszyscy którzy zareagowali na szczeniackie zachowanie i wyzywanie ludzi od głupich pedałów. 

 

Jeśli szukasz tego typu rozrywki, to polecam udać się na forum związane z Abelardem Gizą, tam będziesz miał adekwatnych odbiorców i partnerów do dyskusji.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A mi się wydaje, że prawda leży po środku, mICh@eL nie popisał się kulturą ale też prawdą jest, że sid sprowokował.

Jednak wpisy typu "Mój profil ma więcej wyświetleń niż forum OVC", "Moje "xD" ma większą wartość merytoryczną niż forum OVC" też są obraźliwe.

 

Każdy popełnia błędy i wydaje mi się, że wypadałoby się do nich przyznać.

Edytowane przez scythe1123
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

też są obraźliwe

 

Bardzo. "Głupi pedał" i odmienianie "pedała" przez wszystkie przypadki to nic w porównaniu do delikatnej i wyjątkowo celnej szydery z niezbyt popularnego forum, które zasłynęło w internetach jedynie z tego, że przychodzą tam głównie szumowiny, banowane gdzie indziej. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Admin zły, sid zły, cała ekipa zła (poza kubbakiem), "ten mądry co jest na forum pół roku" też zły. Źli są wszyscy którzy zareagowali na szczeniackie zachowanie i wyzywanie ludzi od głupich pedałów.

1) Speed jest spoko, od wielu lat zawsze się dogadywaliśmy, a teraz to nie ja z nim załatwiałem sprawę Twojego "szczeniackiego zachowania", znam tylko odpowiedź... a sprawa nie rozbija się o niego, tylko w dalszym ciągu o Twoje infantylne, publiczne dyskredytowanie konkurencji, za które w dalszym ciągu przybijasz sobie "self-five"

2) Nie cała ekipa jest zła - gdyby Cię mama/tata/przedszkolanka nauczyła czytać, to byś zrozumiał o co chodzi w zdaniu "na palcach jednej ręki mogę policzyć osoby na poziomie, jak chociażby kubbak (nie będę wymieniał innych, bo jeszcze kolejnego warna dostanę)"... tak, występuje tam liczba mnoga, osoby, co wskazuje, że nie tylko kubbak nie jest zły

3) Tak jak napisał dawiduser143 - Mrozinho egzystuje w płytkim brodziku intelektualnym, a moderacja tylko przyklaskuje temu przejawowi jego "wysokiego" poziomu kultury...

4) Od kiedy mówisz o sobie w liczbie mnogiej ("wyzywanie ludzi")? Już pomijam fakt, że nigdzie Cię w prost nie wyzywałem od pedałów...

 

No i 5... odbijamy piłeczkę - zły jest ten, który zareagował na szczeniackie zachowanie i oszczerstwa oraz dyskredytowanie innego portalu. :]

 

No bo ma. Mam jeszcze kogoś za to przepraszać?  

 

*bo tak brzmiała wypowiedź

Tak, masz przepraszać za poprzednie oszczerstwo o liczbie postów (tutaj są bezpośrednie dowody w postaci liczb) oraz za "xD" i wartość merytoryczną. Jeżeli to uważasz za prawdę, to ja uważam, że jesteś głupim pedałem i "xD" ma większą wartość merytoryczną niż każdy Twój post. I nikogo nie mam za to przepraszać, jak i nikt nie może wyciągnąć za to konsekwencji.

 

Na razie kończę 'dyskusję' z Tobą, bo ten post ma już więcej znaków niż potrafisz przeczytać ze zrozumieniem, ergo nie ma sensu się produkować, skoro do adresata to nie trafi.

 

niezbyt popularnego forum, które zasłynęło w internetach jedynie z tego, że przychodzą tam głównie szumowiny, banowane gdzie indziej.

I może frytki do tego? %-) Jeszcze napisz, że podkręcasz lepiej niż ivanov, i że on jest szumowiną zbanowaną na hwbocie :D Wtedy włożymy to pomiędzy "Baśnie braci Grimm" a "Calineczkę" :rotfl:

 

Nie rzucasz słów na wiatr - przedstaw dowody na to. Ile tych szumowin, skoro to głównie szumowiny. No i wypadałoby te nicki podać... skoro użytkowników jest 7 tysięcy, to starczy nawet 70 szumowin :]

 

Takie kółko wzajemnej adoracji ;]

Zapraszamy, zapraszamy! Dla takich wybitnych szumowin jak Ty jest nawet ranga "zbanowany" :wariat:

 

Pociesza mnie jedynie fakt, że prędzej czy później każdy mod się wypali, ekierka do ustawiania forum pod sznurek się zgubi i może będzie szansa na normalny poziom na tym forum...

Edytowane przez mICh@eL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poczytaj sobie to forum to stwierdzisz to samo.

 

"Jak komputer do gier to płyta musi być gaming" - nikt tego nawet nie skomentuje, o pokreśleniu nie wspominając.

Link to post
Share on other sites

@@mICh@eL

Wybacz ale to nie u nas powstają te całe teorie spiskowe... Chociażby ten wasz cały babak... nigdy z typem nawet słowa nie zamieniłem a ten: 

http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/screenshooter-legacy/zy-qmuklzwxiioglwcqnsrq.jpg

Czy to jest zachowanie godne dorosłego człowieka?

 

 

 

Jeszcze napisz, że podkręcasz lepiej niż ivanov, i że on jest szumowiną zbanowaną na hwbocie

Jeszcze, żeby Nowaj się gdzieś chwalił swoimi wynikami OC... A tak to co to ma do rzeczy?

 

 

 

Mrozinho egzystuje w płytkim brodziku intelektualnym, a moderacja tylko przyklaskuje temu przejawowi jego "wysokiego" poziomu kultury...

Ty raczej też zbyt wysokiego poziomu nie prezentujesz, więc nie masz prawa mnie oceniać:)

 

 

 

No i wypadałoby te nicki podać... skoro użytkowników jest 7 tysięcy, to starczy nawet 70 szumowin

To ja zacznę wymieniać:) Ty, Xor, Bakak, Salem, Gwynnbleid, KtosCos 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...