Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Z racji tego, że mój HTC Sensation XE mnie zawodzi, poszukuję nowego telefonu. Budżet niestety jest dość ograniczony, maksymalnie mogę wydać około 500zł, najlepiej 400zł. Interesują mnie tylko telefony nowe.

 

Co moglibyście polecić w takiej cenie?

Link to post
Share on other sites

Nie mam jakiś konkretnych tak naprawdę. Zawsze miałem tel z androidem, więc chyba on. W ogóle jak się spisuje Windows Phone? Warto w ogóle o nim myśleć?

Najważniejsze kryterium jest takie, żeby był niezawodny, żebym nie musiał go wymieniać po pół roku

Link to post
Share on other sites

L520 W8.1 na pewno dostanie ale nie wiadomo jak będzie dalej(ma 512mb ram). Dołożysz delikatnie i masz L525, która będzie moim zdaniem lepszym wyborem. Co do niższej półki cenowej to zależy co pokaże KitKat od Googla.

Link to post
Share on other sites

Do telefonów z 768MB z poprzedniej "epoki" NIE MA oficjalnego Andruta 4.4 :) :) do obecnych topowych nie ma :) a my mówimy o "staruszkach" jak mój królik doświadczalny czyli HTC DESIRE X :)

Testowałem "customy" rózne, od tych "na wypasie" po najlżejsze, maksymalnie odchudzone i mamy słabo, bardzo słabo. 

 

Azazel - kup Lumię 520 - za te pieniądze nic sensownego na Androidzie nie kupimy. Taka jest prawda.

 

W zasadzie to do 1000 zł Android nie ma najmniejszych szans - piszę o telefonach z dystrybucji EU, z pełnym serwisem i gwarancją - bo po obnizkach cen w Orange - Lumia 920 jest w bardzo niskich cenach :) dopiero powyżej 1200 zł zaczyna się sensowny sprzęt z Androidem, jak LG G2, Nexus czy HTC One. Niżej? Lumia 920 za 800 - 900 zł bije wszytkie na głowę.Bo co mamy w tej cenie ? S3, L9, SP? 

Link to post
Share on other sites

Dla mnie najlepiej dołożyć te parę dych do Lumii 525. Dwa razy więcej pamięci RAM, powszechnie wiadomo, że w sklepie WP8 najlepsze appki wymagają tego 1GB. Mając lumie 520 (można czuć się jak wykastrowany mężczyzna w domu publicznym :)) nie uświadczymy najlepszych aplikacji i gier dostępnych na WP8.

Edytowane przez Crout
Link to post
Share on other sites

Ja bym kupił używaną xperie s lepsza od s2 i cena około 520 zł albo nowy lumia 520 lub galaxy core minimalnie słabszy od s2 gorszy wyświetlacz i 100hz na rdzeń mniej ale cena około 620 zł. Ja radzę ci kupić używany na giełdzie elektronicznej. Handlarze nie sprzedają produktów uszkodzonych a nawet jeśli taki się zdąży to po prostu zwrócisz stoisko nie wyparuje. Mój ojciec handluje od kilku lat i zdążyło się kilka zwrotów wtedy oddaje kase albo daje taki sam telefon.

Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

Dlatego radzę Ci kupic Lumię 520 - gwarantuję, ze przez dwa lata nie bedzie do niczego. :) ma pewne wsparcie, to w końcu najpopularniejszy model, którzy nie zostanie porzucony - bo nadal się świetnie sprzedaje. :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...