Skocz do zawartości

Czy karta mi sie aby nie przegrzewa?


Recommended Posts

Nie wiem co Ci chodzi wolniej :D Zainstaluj patche jakieś do gierek i wszystko będzie OK. Może w starszych sterownikach miałeś jakieś ustawienia zapisane, i teraz musisz sobie przywrócić? Nowsze sterowniki generalnie powinny być wydajniejsze od starych 8.x (tym bardziej, że Twoja grafika do najstarszych nie należy). Co masz na myśli pisząc "po zakończeniu sprawy"? Jakieś chłodzenie musisz kupić na karte i wsio, wszystko działa :wariat:

Link to post
Share on other sites

Ja proponuję to:

 

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... Rev_2.html

 

W Twoim przypadku, przydałby się jeszcze na to wentylator jakiś 12cm (nie masz przewiewnej obudowy). Ale niech się inni jeszcze wypowiedzą, bo nie wiem czy jest sens kupować super chłodzenia do dość słabej grafiki, która zanatto się nie grzeje.

Link to post
Share on other sites

Nie ma to sensu kompletnie.

Masz na tą kartę gwarancję? To oddaj ją!

 

Jeśli już musisz wymienić chłodzenie(całe) to:

http://www.gral.pl/preview/Arctic_Cooli ... 70_08.html

 

lub Accelero S1 rev.2, w tym przypadku wentylator nie będzie potrzebny.

_____________________________________________________________

Jednak najlepszym wyjściem będzie zdjęcie plastiku z karty i zamontowanie tam innego wentylatora 80mm.

Link to post
Share on other sites

No dokładnie nie pomyślałem :co: Dzięki Arek :P Jak masz gwarancje na grafike to ją oddaj na serwis, nie ma sensu pchać się w wywalanie kasy. Wentylator nie jest zbyt głośny, nic Ci nie przeszkadza i nie irytuje w tym chłodzeniu, tyle że "przestało chodzić" :rotfl: Dopiero wówczas jak nie masz gwarancji to możesz kupić chłodzenie które proponujemy :) Jedno, albo drugie, za słaba grafika, żeby bulić nie wiadomo ile :)

Link to post
Share on other sites

Wlasnie wiem, na razie dalem ojcu do naprawy, sprobuje sam to zrobic zeby nie musisec placic tyle za cos co moze podzialac tydzien :rotfl:. A za jakis czas kupie nowa karte graf bo ta juz przezytek (lol rok temu kupiona i byla jeszcze nowa :co:). W kazdym razie dzieki wam temat do zamkniecie zaraz beda lecialy podziekowania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...