Skocz do zawartości

Sprzedam I5-4670K nowy


Recommended Posts

Dlugo go uzywales ?Podkrecales go?Wjakim sklepie go kupiles?

Sorry za brak polskich znakow ale nie mam dostepu do klawitury z polskimi znakami.

Procesor jest nowy nie podkrecany, gdy go kupilem i chcialem zmontowac zestaw przez przypadek zgialem piny na plycie glownej. Plyte dalem do serwisu-wlasnie czekam na jej powrot.W tym okresie oczekiwania zakupiloem 4770k. Procesor kupilem na allegro.

Link to post
Share on other sites

Brak pudełka i paragonu? Nie chce mi się wierzyć że to nowy procesor poza tym cena jest za wysoka .

No jak dla mnie brak paragonu to kwota za proc max 600zl.

Skąd mam pewność że proc jest sprawny. Po miesiącu mi padnie i co? 750zl poszło. A tak daje 89zl więcej i mam pełna gwarancję.

 

Dla mnie sprawa w pełni oczywista.

Edytowane przez k3m0t
Link to post
Share on other sites

No jak dla mnie brak paragonu to kwota za proc max 600zl.

Skąd mam pewność że proc jest sprawny. Po miesiącu mi padnie i co? 750zl poszło. A tak daje 89zl więcej i mam pełna gwarancję.

 

Dla mnie sprawa w pełni oczywista.

Nie przesadzaj 600zł to jest śmiech na sali za taki procek jeżeli autor pisze prawdę moim zdaniem jest wart 720zł z wysyłką i tak radze autorowi ogłoszenia pewnie sprzeda go palcem w d.......... a tu na forum wszyscy znawcy wyceniają sprzęt cudzy ale jak swój to hoho cena 10% mniejsza nisz w sklepie

Link to post
Share on other sites

gdyby byla to taka okazja jak pisze człowiek wyżej to juz dawno znikl by z allegro.... za 720zl to sie kupuje proce z gwarancją... i to bardzo długą gwarancją

tak a najlepiej w sklepie buhaha człowieku niżej tak kupisz za 720zł padake ktura robi max 4.2 przy 1.3v jak jest dobra sztuka to cena jest wysoka i nikt na forum nie sprzeda ci dobrej sztuki za 720zł chyba że masz dowód
Link to post
Share on other sites

Podstawą do świadczenia gwarancyjnego jest dowód zakupu, więc procesor sprzedawany bez niego na gwarancji nie jest. Nie mi decydować, czy opłaca się rezygnować z 3 lat świętego spokoju i wyższej cenie przy ewentualnej odsprzedaży, aby w tej chwili oszczędzić sto złotych. Temat zamykam, bo zrobił się syf. Jak ktoś będzie zainteresowany niech kontaktuje się ze sprzedającym poprzez PW.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...