Skocz do zawartości

Tagan TG-800 BZ Co myślicie?


Recommended Posts

 

 

  • ​Budżet:
  • Procesor:
  • Karta Graficzna:
  • Czy podkręcasz (CPU i GPU):
  • Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire):
  • Specjalne wymagania (okablowanie modularne, cisza, specyficzny rozmiar itp):
  • Własna propozycja:
Wypełnij to...
1. Wymiana

2 i 3 pod postem pisze

4. Pisze pod postem. Tylko CPU

5. Sli

6. Mi pasuje to co ma Tagan

7. Tagan tg800 bz

Edytowane przez limera1n
Link to post
Share on other sites

Tagan serii BZ dosyć często piszczały. BZ to wprawdzie starsze konstrukcje i do super cichych nie należą,Mialem go kiedyś  ponad pol roku, bezproblemowa chodził wiec wiesz moze byc git a moze byc shit :) Generalnie co byś nie kupił to może tak być wiec wiesz..

Jednym z głównych  problemów w tym PSU jest  modułowy kabel.Układ jest w porządku ale zapasowe kable są całkowicie odkryte. Jeśli zdarzy ci się grzebać w komputerze, gdy jest włączony i dotkniesz palcem to możesz podskoczyć i żółta plama heh oczywiście żartuje ale lepiej tam nie grzebać przy włączonym pc, wyłączyć go i wtedy możesz grzebać.

 

Lepiej popatrz na firmy typu BE QUIET, Corsair, Seasonic, Enermax......to jest to :)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Z Taganem uważaj.Sprawdź z którego roku jest kontrukcja.W którymś roku wypuścili sporą serię często psujących się.Właśnie taki 800W miałem i po ok roku same kłopoty .

 

Już doczytałem.Zwracaj uwagę żeby była to nowa seria...czyli nie jakaś sprzed ładnych paru lat....

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ehh troszkę mnie postrasztliscie. Weźmy pod uwagę że wymieniam z CM M500 to też nie nowa konstrukcja. Wlasciciel zachwala i wydaje się być uczciwy. Trudno. Przetestuje go może mi kompa nie zjara. Jak będzie coś nie tak to się odesle. A co do serii to może odczytam z niego datę produkcji to napiszę na forum to skomentujecie jakoś :)

Tagan przyszedł. Włączyłem go testowo i wybuchł :( nie polecam

Edytowane przez limera1n
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...