Skocz do zawartości

Recommended Posts

No przekonaliście mnie tylko że ja chce takie coś by można było spokojnie kompa przenosić gdzieś a nie żeby musiałbyć w jednym miejscu.

Więc co True czy w wode sie pchać? Ogólnie mam 4stówki do wydania. No a może zbierać na monitorek np 24cale albo na nowe mobo ram i proca?

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że gotowe LC to wielkie gó**o :hahaha: Lepiej złożyć coś samemu to nie takie trudne na sam cpu :P Skręcać złączki chyba umiesz :cenzura: Proponuje coś takiego:

Blok CPU 228,99zł

Pompka 137,90zł

Wąż 12,90zł

Chłodnica 179,00zł

Złączki 4x 16,90zł

=626,39zł

Fajny zestawik temperatury bedą super (jeszcze zalezy jak bedziesz chlodzil chlodnice :P) Ewentualnie możesz wziąśc gorszy blok na cpu, ale jak chcesz chlodzic cpu to troche bez sensu...

Jeśli chcesz zaczekać ciut to prawdopodobnie będę sprzedawał niedługo 3.120 chłodnice XChanger

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że gotowe LC to wielkie gó**o :hahaha: Lepiej złożyć coś samemu to nie takie trudne na sam cpu :P Skręcać złączki chyba umiesz :cenzura: Proponuje coś takiego:

Blok CPU 228,99zł

Pompka 137,90zł

Wąż 12,90zł

Chłodnica 179,00zł

Złączki 4x 16,90zł

=626,39zł

 

ciekawe jak na 4 zlaczkach to wszystko posklada i gdzie rez? do tej pompki lepiej kupic EK Supreme LT.
Link to post
Share on other sites

Kup akwarium i olej transformatorowy wrzuć wszystko do akwarium szczelnie przykryj i wio... Termalrighta zostaw na procku z wentylkiem rzecz jasna:)

taa jasne

 

Postawie sprawe jasno mam obudowe i tylko jeden wenylator wydmuchujący więc potrzebuje chłodzenie z procka co by brało powietrze z budy i wywalało go na zewnątrz

Link to post
Share on other sites

Postawie sprawe jasno mam obudowe i tylko jeden wenylator wydmuchujący więc potrzebuje chłodzenie z procka co by brało powietrze z budy i wywalało go na zewnątrz

A jaką masz obudowę,chyba nie antka 902? bo on ma wiecej jak 1 wentyl. A pozatym będziesz miał wysoką temp.proca przez min. obecność fermi w budzie, i powiesz hydro to g**nie kupujcie tego mam temp. wyższe o 10 stopni jak na true

Link to post
Share on other sites

Postawie sprawe jasno mam obudowe i tylko jeden wenylator wydmuchujący więc potrzebuje chłodzenie z procka co by brało powietrze z budy i wywalało go na zewnątrz

A jaką masz obudowę,chyba nie antka 902? bo on ma wiecej jak 1 wentyl. A pozatym będziesz miał wysoką temp.proca przez min. obecność fermi w budzie, i powiesz hydro to g**nie kupujcie tego mam temp. wyższe o 10 stopni jak na true

Teraz mam silverstone raven 1

Chyba żebym z papieru zrobił taki tunel z thermalrighta do wentylatora wylotowego

 

Edit

 

Jak ten corsair jest do du*y to kupie sobie to i będzie gitez

http://allegro.pl/item1049456736_therma ... w_24m.html

Link to post
Share on other sites

Tego info raczej nie ma, i jeszcze nie bedzie :cenzura:

 

Ja sam niestety wiecej powiedziec nie moge, jestem natomiast pewien, ze wyjda jakies hexa-cory dla czlowieka z portfelem wielkosci mniejszej niz worek.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...