Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Chciałbym kupić to chłodzenie z myślą o nowej platformie i7 bądź am3

I tu kilka moich pytań:

1.Czy w ogóle poczuje róznice w ilości stopni w porównaniu z moim obecnym Thermalrihtem 120 ultra extreme(tu i tu będą dwa wentylatory)

2.Czy to chłodzenie kiedyś kosztowało mniej tylko że dolar poszedł w góre i cena też?

 

 

http://www.allegro.pl/item1051634772_co ... wodne.html

Link to post
Share on other sites

Ciekawe to chłodzenie jest nawet. Jakby ta podpiąć do niego chłodnicę 2x120mm to myślę, że wydajność byłaby b. wysoka. Jednakże nie wiadomo czy pompka wyrobi i czy wogle da się taki manewr wykonać - niestandardowe złączki zapewne ma ten corsair.

Link to post
Share on other sites

No przecież chciałeś kompatybilność i na coś zamienić :P

No niby tak ale lepsze jest hydro

 

Dodam że przydałoby mi się chłodzenie co wyrzuca powietrze bezpośrednio za bude bo teraz idzie w bude plus chłodzenie na płycie i karta i mam troche ciepło a tak to by było lepiej

 

A ja jeszcze mam spoko paste(najlepszą na rynku) więc kilka stopni w dół.

Link to post
Share on other sites

Eee to nie woda... znaczy jak na LC to taka "kranówa" :P

 

+ Wygląd

+ Cena (jeśli już zakwalifikujemy to jako LC... 3sta i "wodne")

 

- Mniej wydajne od dobrego AC

- Nie rozbudowywalne

- Głośne

 

Sam się nad tym "cudakiem" swego czasu zastanawiałem i chwalić Boga wybrałem normalne LC :(

Link to post
Share on other sites

http://pclab.pl/art38203-84.html

 

Nie wiem czy już widziałeś, ale tutaj jest mały teścik w razie czego.

Podobno mieli wadliwą sztukę. Kładę nacisk na słowo "podobno".

 

Tradycyjna woda jest bardzo fajna, ale jak ktoś umie to wszystko poskładać. Nie raz już czytałem, że osoby doświadczone w LC uwaliły rdzeń na GPU... A znowu wodowanie samego procesora średnio się opłaca - na pewno jest wydajnie, ale GPU zagłuszy je totalnie. U mnie wszystkie wentyle chodzą na minimum (AC) i jest cicho, ale karta i tak wszystko zagłusza. Tak samo byłoby przy LC, bo na chłodnicy też muszą być wentyle.

Link to post
Share on other sites

danieloslaw1 chodzi ogolnie o to, ze ten zestaw to bezsens kompletny.

Za te pieniadze dostaniesz chlodzenie AC, ktore bedzie lepsze wydajnosciowo i prawdopodobnie cichsze.

Jezeli zlozysz zestaw WC z prawdziwego zdarzenia to bedziesz mogl go sobie spokojnie rozbudowac (bloki na nb,sb,ram,gpu), nie tylko proc.

Poza tym, jezeli nie narzekasz na kase to tym bardziej zloz wode, bedziesz miec cisze i wydajnosc zarazem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...