Skocz do zawartości

Metro 2033 czy pójdzie na moim kompie.


Recommended Posts

Witam , właśnie chce sobie zakupić grę Metro 2033 czy pójdzie mi przy rodzielczości 1680x1024 oto mój sprzęt:

 

Procesor:Intel Core2 Quad Q6600 3.01 GHz

karta:Nvidia GeFroce GTS 250

Ram:4094 MB

 

xDDDDDDDDDDD czy pójdzie jak słyszałem i czytałem to gra ma takie wymagania

 

 

Minimalne:

 

1. dwurdzeniowy procesor Core 2 Duo lub lepszy;

2. karta graficzna GeForce 8800, GeForce GT 220 lub nowsza kompatybilna z DirectX 9 i Shader Model 3;

3. 1 GB RAM;

 

Zalecane:

 

1. czterordzeniowy procesor lub dwurdzeniowy taktowany zegarem powyżej 3 GHz;

2. karta graficzna GeForce GTX 260 lub nowsza kompatybilna z DirectX 10;

3. 2 GB RAM;

 

Optymalne:

 

1. procesor Core i7;

2. karta graficzna GeForce GTX 480 lub GTX 470 kompatybilna z DirectX 11;

3. jak najwięcej pamięci RAM (8 GB+);

4. szybki HDD lub SDD;

 

żal no to chyba sobie nie pogram a procka mam podkręcić chłodzenie zamówiłem juz

Link to post
Share on other sites

Niestety Metro już dawno nie ma na moim dysku. Gra nie ma multi, więc przejście fabuły na singlu = wykopanie jej z komputera.

Zdecydowanie nie ma się co obawiać, że gra nie ruszy. Nie dam sobie ręki uciąć, czy grałem na 9tce DX czy 10tce. Przy 1920 x 1080 miałem płynną grę na średnich detalach. W zależności od DX przy 1280 x 1024 będzie miał duży wybór w opcjach grafiki. ;-)

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie pograsz komfortowo w trybie DX9 i detalach na High. Procesor masz dobry tylko troszkę trzeba podkręcić. A sama gra wygląda lepiej na DX9 i High niż na DX11 i Medium. W zasadzie obraz w obraz, różnica wyglądu różni się małymi szczegółami, dla których nie warto spowalniać gry po przez DX10, a tym bardziej DX11. Zobacz sobie screeny dla porównania: http://www.overclock.net/pc-games/69064 ... thout.html

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie pograsz komfortowo w trybie DX9 i detalach na High

Mam praktycznie tą samą kartę co ZjemCie i dwurdzeniowego proca a gram w DX10 na High w 1280x1024 bez najmniejszego problemu. Na Very High też można grać, ale czasem za bardzo spada minimalny FPS :P
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...