Skocz do zawartości

Jaką kartę graficzną


Recommended Posts

Delta nie jest tworem zasilaczopodobnym, to dość solidne konstrukcje, ale tutaj mamy do czynienia z modelem o małej mocy. Procek też nie jest mocarny, więc tutaj nawet 7790 będzie zbyt mocny. 7770 to raczej maks.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Delta nie jest tworem zasilaczopodobnym, to dość solidne konstrukcje, ale tutaj mamy do czynienia z modelem o małej mocy. Procek też nie jest mocarny, więc tutaj nawet 7790 będzie zbyt mocny. 7770 to raczej maks.

A pogram wtedy w lola na ultra ? bo gram teraz srednie/niskie i mam 40 fps z spadkami do 10

Link to post
Share on other sites

W swoim pierwszym poście, w tym temacie, podałem link do wzoru, do którego miałeś obowiązek się zastosować zakładając temat. Gdybyś to zrobił uniknęlibyśmy tego całego spamu.

Link to post
Share on other sites
Delta nie jest tworem zasilaczopodobnym, to dość solidne konstrukcje, ale tutaj mamy do czynienia z modelem o małej mocy

 

O moc mi właśnie chodzi, bo dzisiaj to jest już bardzo mało.

Niby 7790 będzie delikatnie za mocna ale np. do http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7770-11201-17-20g-1gb-ddr5-pci-e-box-84-668353.html (jedna z najtańszych wersji) trzeba dopłacić tylko 100zł i mamy http://www.agito.pl/karta-graficzna-asus-radeon-hd-7790-directcu-ii-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-831918.html która jest dużo mocniejsza i jednak ma 2 wentylatory i porządniejszy radiator, więc i kultura pracy będzie wyższa, a jak sobie kupi kiedyś mocniejszego proca to jeszcze może wykorzysta to co teraz się będzie marnować.

Edytowane przez Arekabat
Link to post
Share on other sites

O moc mi właśnie chodzi, bo dzisiaj to jest już bardzo mało.

Niby 7790 będzie delikatnie za mocna ale np. do http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7770-11201-17-20g-1gb-ddr5-pci-e-box-84-668353.html (jedna z najtańszych wersji) trzeba dopłacić tylko 100zł i mamy która jest dużo mocniejsza i jednak ma 2 wentylatory i porządniejszy radiator, więc i kultura pracy będzie wyższa, a jak sobie kupi kiedyś mocniejszego proca to jeszcze może wykorzysta to ce teraz się będzie marnować.

A jak będzie sie marnować to jakies spadki fps będą w grach ? Bo chyba nawet kazda inna ograniczana karta bedzie lepsza od mojego teraźniejszego krapa.

Link to post
Share on other sites

 

 

a jak sobie kupi kiedyś mocniejszego proca

 

Jeśli w planach nie ma zmiany platformy to kupowanie tak mocnej karty nie ma sensu. Części kupuje się tu i teraz, bo jak zmieni resztę za rok, to ta karta nie będzie wówczas i tak za wiele warta.

Link to post
Share on other sites

Jeśli w planach nie ma zmiany platformy to kupowanie tak mocnej karty nie ma sensu. Części kupuje się tu i teraz, bo jak zmieni resztę za rok, to ta karta nie będzie wówczas i tak za wiele warta.

No właśnie równie dobrze mógłbym wziąść gtx 650 ti boost albo radeona 7850 z gigabyte. Chce karte taka żeby starczyła na gry online i stare gry z 2010,2011,2012,2013 roku. A procka i płyte po zakupie karty to raczej nie prędko zmienię.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie planujesz zmiany platforma to moim zdaniem zakup czegoś mocniejszego od 7770 to wywalanie kasy w błoto, poza tym nie masz zbyt mocnego zasilacza i mocniejsza karta mogłaby stwarzać konieczność jego wymiany.

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia, jakie ta gra ma wymagania.

CPU: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz     RAM: 4 GB RAM     VGA: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeaon HD2600/3600     DX: DirectX 9.0c     OS: Windows® 7 / Vista / Vista64 / XP     http://wymaganiasystemowe.pl/ HDD: 8 GB available space   Sound: DirectX Compatible           Network:

Broadband Internet connection

Te wymagania są na średnie na full rozdzielczości

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...