Skocz do zawartości

Dysk SSD


Recommended Posts

Witam

 

Sprzedam dysk SSD OCZ Agility 3 (model AGT3-25SAT3-60G) o pojemności 60GB.

 

Specyfikacja na stronie producenta -> http://ocz.com/consumer/agility-3/specifications

 

Cena jaka mnie interesuje to 200zł. Dysk sprawny w 100%, nie miałem z nim żadnych problemów. Dysk ma wgrany najnowszy firmware w wersji 2.25.

Dysk ma 36 miesięcy gwarancji od daty zakupu 2012-04-14 czyli jeszcze na gwarancji ponad rok.

 

Sprzedaję komplet fabryczny:

  • dysk OCZ Agility 3 60GB (AGT3-25SAT3-60G)
  • instrukcja
  • naklejka ("My SSD is faster than your HDD"  :D )
  • oryginalne opakowanie
  • dowód zakupu z dnia 2012-04-14 (faktura) ze sklepu Proline

Poniżej foto oraz test na kontrolerze SATA III na płycie MSI B75A-G43.

 

http://cru5h.w.interia.pl/forum.benchmark.pl/ssd1.jpg

 

http://cru5h.w.interia.pl/forum.benchmark.pl/ssd2.jpg

 

Powodem sprzedaży jest zakup większego dysku SSD 120GB. Zapraszam do zakupu.

Link to post
Share on other sites

W takim razie kup sobie nowy. Dysk jest na gwarancji jeszcze ponad rok. Cena 180zł. Jeśli chcesz taniej to szukaj dysków bez gwarancji. Mogę ewentualnie wymienić go na system Windows XP i wyżej w wersji box.

Link to post
Share on other sites

Cena 180zł nie podlega negocjacji. Mogę wysłać na mój koszt kurierem jedynie ewentualnie jak pisałem wymiana na Windows XP w wersji box i wyżej (może być home)...

Link to post
Share on other sites

Znowu spam. Czy tutaj jest jakiś moderator? Ja dostałem warny jak pisałem spam w ogłoszeniach, wszyscy którzy piszą tutaj spam też powinni... Ich wypowiedzi naruszają moją ofertę sprzedaży. Co to ma być za dział skoro nie jest przestrzegany regulamin.

Link to post
Share on other sites

Nikt nikogo nie zmuszam do zakupu. W dziale wyceny dostałem odpowiedź że dysk jest wart 150-180zł i za tyle go sprzedaje. NIe będę obniżał ceny, może najlepiej byś za darmo chciał dostąć.... Nie pasuje Ci cena to nie komentuj bo jest to niezgodne z reguulaminem.

Jakoś dziwne że nie ma tych dysków nigdzie używanych w sprzedaży,.. Może to świadczyć o to tym że są dobre i nikt ich nie sprzedaje. NIe sprzedaję czegoś felernego tylko dysk z gwarancją producenta, po prostu mam drugi większy a ten mi leży niepotrzebnie co nie znaczy że sprzedam go po zaniżonej cenie. W regulaminie nie ma niczego odnośnie cen, równie dobrze mógłbym podać cenę 300zł....

Edytowane przez cru5h
Link to post
Share on other sites

 

 

Jakoś dziwne że nie ma tych dysków nigdzie używanych w sprzedaży,..

Używanych prezerwatyw też nie ma nigdzie w sprzedaży i wcale nie świadczy to o tym, że są dobre.

 

Marnie budujesz sobie opinię, starając się wycyckać jakiegoś kolegę z forum na stary dysk w tak zawyżonej cenie. No ale to świadczy już tylko i wyłącznie o Tobie.

Link to post
Share on other sites

Nikogo nie oszukuje i nie próbuje oszukać. A takie komentarze nie są od tego tematu.

To porównywanie sprzętu komputerowego do prezerwatywy świadczy o tobie...

Kolega alient ma rację że tutaj są same trole. Nie kupujesz to zostaw swoje uwagi dla siebie. Szanuj regulamin bo dzięki takim jak ty to forum traci dobrą opinię.

 

Edytowane przez cru5h
Link to post
Share on other sites

Regulamin jest tutaj po to, aby nie przylazła tu żadna szumowina próbując oszukać innych forumowiczów, jak to czasem bywało. Protekcjonalizm ekipy moderacyjnej jest w tym dziale minimalny i ograniczony przede wszystkim do odsiewania ofert ewidentnych naciągaczy, oszustów i potencjalnych złodziei, których w internecie nie brakuje. Naszym priorytetem jest tutaj ochrona ciężko zarobionych pieniędzy osób które na sprzęcie się nie znają - kultywujemy tą zasadę we wszystkich działach tematycznych gdzie udziela się porad, ale także i tutaj.

Właśnie dlatego nasze forum z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę i żaden malkontent z 4 postami nie potwierdzi, że jest inaczej.

 

Jak zapewne zauważyłeś, obowiązuje tutaj regulamin forum, w który jasno stanowi aby nie oszukiwać ani wprowadzać innych w błąd, z niezależnie jakiego powodu.

 

Nie wolno oszukiwać i wprowadzać innych użytkowników w błąd przez celowe manipulacje czy nierzetelne porady nieuwzględniające części dostępnych na rynku produktów (na przykład konkretnego producenta). Niewskazane jest również udzielanie porad w sprawach, o których nie posiadamy wystarczającej wiedzy i nasze wypowiedzi mogą spowodować uszkodzenia sprzętu lub inne problemy u osoby pytającej.

 

Oczywiście, każdy ma prawdo do ustalenia własnej ceny, ale w sytuacji gdzie każda osoba zaglądająca jest wzburzona na tyle, że omija wpis o zakazie komentowania, aby ostrzec potencjalnego kupca przed wtopieniem niemałych pieniędzy w coś kompletnie nieopłacalnego, jest zgłaszana, a autor bezczelnie domaga się warnów i ukrywania negatywnych komentarzy, dla mnie jako moderatora daje jasny wydźwięk - tu jest coś nie tak.

Kierując się właśnie butnym zachowaniem autora tematu, który nawet uświadomiony, że cena jest delikatnie mówiąc daleka od uczciwej jak na oferowany produkt, dalej usiłuje zataić negatywne wypowiedzi aby tylko kogoś naciągnąć na kupno temat zamykam.
Ważniejsze jest dla mnie respektowanie 200zł forumowiczów, czy ich absolutnej pewności, że w tym miejscu mogą czuć się bezpiecznie bo ktoś czuwa, niż zapewnianie wolnego handlu jakiemuś cwaniakowi.

Tutaj podstawa regulaminowa (bo bardzo je lubisz) dot. tej decyzji

 

W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem stosuje się decyzje podjęte przez Administrację i zespół Moderatorów Forum benchmark.pl.

 

Temat zamykam, a dysk proponuję sprzedać a) w uczciwej cenie, b) na allegro.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...