Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oj panowie, mama mi zabrała na tydzień komputer (za 1 z religi na koniec roku... :)), a tu takie nowości, może w końcu coś wygram. :D Zwłaszcza że peryferia u mnie to resztki po starym kompie/kompach kolegów.. Tak samo soft, najpierw oryginalny xp, potem W7 RC, oryginalna Vista pożyczona od kolegi, a potem... :)

 

EDIT

 

Ok, usunąłem kontrowersyjne treści. :oops:

Link to post
Share on other sites

On jakieś tam recki jednak pisał, zobaczysz co się będzie działo przy USB 10 jak użytkownicy będą mogli głosować :wariat:

 

Wtedy zawsze pierdyliard osob z liczbą postów 0 pisze:

 

"no ni ma kompa, bida w kraju, stareńki P233 MMX i 32 MB RAMu i Crysis nie działa nawet w low na 320x240 :/"

 

Standard :P Ale wtedy zawsze kupa śmiechu, szczególnie jak doda taki tekst typu:

 

"wiem, że nie mam szans, ale..."

"myślicie, że mam szanse?..."

"inni startujący mają lepszy sprzęt ode mnie"

"obiecuje, że jak wygram to zacznę pisać"

 

Itp ;)

Link to post
Share on other sites

@jan Kowalski:

Zastanawiam się, co chciałeś nam przekazać pisząc ten post. Wzbudzić litość :wariat:

No nie wiem czy wzbudzić litość, przecież i tak użytkownicy nie głosują, a admini na takie rzeczy raczej nie patrzą. Tak się chciałem wyżalić poprostu. :P

 

On jakieś tam recki jednak pisał

Pisał, pisał. Nawet 80 punktów uzbierał, więc proszę mi tu nie mówić że na litość idzie. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

@jan Kowalski:

Ejj, no nie oburzaj się, przecież ja nie stwierdzam, tylko pytam. Chciałem rozwiać wątpliwość, czy dobrze rozumiem Twój post.

Jak widać - nie do końca :oops:

Link to post
Share on other sites

Którą z ostatnich publikacji na benchmark.pl wskazałbyś jako najlepszą i dlaczego?

 

Chodzi o publikację redakcji, czy coś z mr? Czy może z wszystkiego na raz ?;p Bo się pogubiłem...

Myślę, że nie ma to znaczenia. Można podać mini-recenzję lub większy tekst redakcji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...