Skocz do zawartości

Czołgi w World of Tanks czyli jakie kto chwali i poleca w tierach 5,6,7 i 8?


Recommended Posts

@theDariusz

 

gratuluje wyobrazni jesli uwazasz ze m103 i is8 to shit tanki. Proponuje wrocic na twoj ulubiony tier VI i grac jedynym czolgiem ktorym jeszcze grac potrafisz, czyli kw 1siemka.

 

czolg jest tak dobry jak jego operator, jesli m103 i is8 twoim zdaniem sa shit tankami, to problem lezy po drugiej stronie monitora.

Link to post
Share on other sites

@kris_v

Proszę cie. Te czołgi nie mają żadnych plusów. Gra się nimi tak aby jak najszybciej przeskoczyć do X tieru. W szczególności tak się gra M103. ISem-8 zagrałem kilka bitew jak mi wymienili go za ISa-4. Wtedy był shitem jakich mało zresztą również jest, brak pancerza kadłuba, działo du*y nie urywa. Jedyny jego plus to szybkość ale jak chce się pograć szybkim czołgiem to wsiada się w T-54.

 

Jeżeli chodzi o to jakimi czołgami gram to gram głównie X tierami. Nie szczególnie zachwyca mnie gra lol tierami.

Link to post
Share on other sites

nie zgodzę się M103 jest świetnym czołgiem z genialnym działem dodajesz zwrotność i masz fajnego napadziora który żadnej 9 się nie boi

Is-8 sprawa jest bardziej skomplikowana fakt koksem nie jest ale gracz pro potrafi z niego sporo wycisnąć 

Pisze oczywiście o czołgu 100% z topowym działem i załogą z 2 perkami 

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Gracz pro nie gra takim czołgiem. Na M103 nie znam osoby która robiła ostatnie działo. Badali pierwszą 120, wierzę i od razu szli do T110E5. Ta 120 daje radę ale co z tego jak masz 127mm pancerza na wieży. Na amerykańskich czołgach powinno się grać na wieżę a na M103 jest to bardzo ciężkie bo bardzo łatwo tą wieżę przebić. Dla mnie ten czołg to shit. Jest to moja opinia nie każdy musi się z nią zgadzać. Ja nie lubię tego czołgu i nie uważam go za przeciwnika bo wiele razy rozwaliłem go T32. Tak samo jak AMX Foch jest dla mnie shitem, pancerz ma dobry jak ktoś do niego strzela z daleka ale działo, no cóż trafia z 50m i to ledwo, a wszyscy uważają ten czołg za OP.

Link to post
Share on other sites

Ja jakoś nie zauważyłem aby ten czołg aż tak dingował, ba ludzie przebijali mnie wszędzie. Jeżeli Foch to dla ciebie trudny przeciwnik to oznacza że mało grasz w tą grę. Ja dziś sprzedałem Focha 155. Po patchu WG zrobiło z tym czołgiem to samo co z T110E4. Noby z żółtym efi podnieśli wrzawę że Foch jest super OP, że jego działo niszczy wszystko na hita, a tak naprawdę to mega shit. Cały ten czołg jest i był słabym punktem. Dlaczego ludzie nie "flejmują" KV-4 które przyjmuje od boku prawie wszystko za 0 DMG? Co z tego że Foch miał pancerz z przodu i to w miarę dobry?  Od boku nie miał nic, a działo które ma problem z VIII tierami w szczególności na odległość. Walka Foch kontra inny TD kończyła się zawsze, powtarzam zawsze wygraną tego innego TD IX tieru.

 

Dlaczego na WT E100 i linię prowadzącą do niego nie ma teraz takiego "flejmu"? Byle żółty noob potrafi na WT E100 wyciągnąć 5k DMG na bitwę, na Fochu 155 trzeba było się mocno namęczyć żeby zrobić 3k.

Edytowane przez TheDariusz
Link to post
Share on other sites

@TheDariusz

 

Chłopie ale ty herezje wypisujesz, foch to shit, IS8 to shit, M103 to shit, juz sobie wyobrazam jakim pr0 koksem jestes. E100 11k bitew 47% win ratio i 800 WN8.

 

T32 rozwalasz M103, pewnie jak inni go zjada do 12HP a ty zaladujesz HE i sypniesz do niego. Wroc na tiery V / VII i przestan utrudniac zycie dobrym graczom na tierach VIII / X

Link to post
Share on other sites

jestem starszy to napisze wprost że *******ISZ Darek jak potrzepany...

mam na koncie 26k bitew mój drogi więc nie pisz że za mało gram w ta grę

to nie maus że ma z boku taka blachę ten TD szybko się przemieszcza i to rekompensuje sito z boku

Jak nie umiesz grac fochem to to przyznaj a nie walisz ściemę że jest słaby lol

powiedz lepiej ile dałeś za to konto amigo

napisz proszę które czołgi są takie fajne

Chyba że ogólnie każdy czołg to shit hahaha

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@TheDarek

 

Cytuję ciebie: "ISem-8 zagrałem kilka bitew jak mi wymienili go za ISa-4"

 

Dane z gry: IS8 - 708 rozegranych gier,

 

jesli to jest kilka bitew, jesli to jest faktycznie taki shit to albo:

 

a) jestes sadomasochista,

b) uwazasz Nas za debili, ktorzy uwierza ze to jest twoje konto.

 

Podaj namiary na swoje PRAWDZIWE, konto

Link to post
Share on other sites

@kris_v

To są bitwy które rozegrałem na IS-4. Kiedyś IS-4 był IX tierem ale WG postanowiło przesunąć go na X tier ponieważ był zbyt silny na IX, zresztą wielu w tym czasie wolało IS-4 zamiast IS-7. Te bitwy które mam rozegrane te ponad 700 są głównie bitwami które rozegrałem na IS-4 który był IX tierem. Jeżeli nie wieżycie to zapytajcie WG na supporcie czy była taka zamiana.

I to jest moje prawdziwe konto nie wiem mam wam wrzucić tu screeny?

Jeżeli tak to proszę bardzo:

 

http://speedy.sh/wyx9m/shot-009.jpg

http://speedy.sh/4BzAf/shot-010.jpg

http://speedy.sh/9ruK7/shot-011.jpg

 

Tak apropo to jeżeli bym kupił to konto to nie mógł bym należeć do tego klanu w którym jestem.

Link to post
Share on other sites

Oj chlopcze, i po raz kolejny udowadniasz jak malo wiedzy masz i ze to nie jest twoje konto, gdyz bitwy rozegrane IS'em 4, zanim zostal przeniesiony na tier IX, zostaly w jego statystykach po przeniesieniu. 

 

W ramach zamiany dostawales IS 8, z 0 kontem rozegranych bitew. Wiem, bo osobiscie dostalem IS 8 w podmiance.

Link to post
Share on other sites

Nie nie było tak. Dopiero nie dawno tak zrobili. Zresztą M103 nie zagrałem ani jednej bitwy. Wszystkie bitwy jakie mam rozegrane są na T34, które było kiedyś IX tierem. kris_v mówię ci napisz do supportu lub spytaj się kogoś, Ja w tą grę gram od closed bety.

Staty były przenoszone razem z czołgiem wtedy gdy przenosili B-C 25t na X tier, a w środek drzewka dawali ELC AMX.

Edytowane przez TheDariusz
Link to post
Share on other sites

No wiec wlasnie jak sam powiedziales "Staty były przenoszone razem z czołgiem". Sam wlasnymi slowami udowodniles ze to nie jest twoje konto.

 

@lukyeti

 

Nie dosc ze T34 bylo kiedys czlogiem w drzewku na 9-tym tierze, to na dodatek kiedy zmieniali go na premium, kazdy kto mial w go w garazu dostawal premke VIII-ego tieru + normalny czolg z drzewka za FREE.

Link to post
Share on other sites

@kris_v

Tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości na temat tego ISa-8 oraz ISa-4 sam spytałem się supportu WG. Oto ich odpowiedź:

 

Piotr Movin Dzisiaj, 11:41

Witaj Darek94PL,

Dziękuje Ci za kontakt z Supportem Wargaming w tej sprawie.

Jedyne co mogę Ci powiedzieć w tym wypadku to to, że masz rację :)

Statystyki z czołgu IS-4 w momencie jego przeniesienia na tier X zostały zachowane na czołgu IS-8.

Mam nadzieję, że rozwieje to wątpliwości osób, które Ci nie wierzyły :)

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało!

Życzę Ci powodzenia na polu bitwy!

Serdecznie pozdrawiam,

Piotr Movin
Wargaming.net EU Customer Service
https://support.worldoftanks.eu

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiecie może gdzie znajdę ten celownik Deegie's z zoomem x30 lub x 50 i z informacją na celowniku o grubości pancerza przeciwnika w miejscu gdzie celujemy?

Lub w ostateczności ten celownik z samym zoomem?

Edytowane przez karol8721
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

No złoto można dostać w jakiś eventach czy konkursach. W dobrych klanach również można zarobić sporo złota grając w klanówkach albo eventach klanowych (wewnętrzne turnieje itd.) Generalnie klan jest chyba najlepszą opcją na zdobywanie złota - jest jednak jeden warunek, musisz być dobrym graczem. Pamiętam również, że chyba kiedyś dostałem złoto za jakąś zmianę w zabezpieczeniach konta, ale szczegółów nie pomnę...

Edytowane przez Snajperro
Link to post
Share on other sites

Dodanie numeru telefonu 100 golda zmiana hasła 300 golda

grając DOBRZE na turniejach esla można ładnie naskrobać ładnei golda

na CW to wiadomo ale trzeba być dobrym plus mieć dobry klan i sojusze z innymi klanami

Kiedyś w tydzień wygrałem 3k golda na turniejach esla ale w jednym zajeliśmy drugie miejsce a w drugim chyba doszliśmy do 1/4

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...