Skocz do zawartości

Czołgi w World of Tanks czyli jakie kto chwali i poleca w tierach 5,6,7 i 8?


Recommended Posts

To jaki czołg uważacie za najlepszy według was w 6 tierze?

Mam już KV-1S (kierunek IS),Type 58 (kierunek IS2) i zbliżam się do ARL 44,Hellcata oraz M6

A jeśli chodzi o ARL 44 to TheDariusz pisałeś że to czołg dla masochistów a ja brnę do niego bo po prostu lubię wyzwania ;)


Szczerze piszę że lubię się czaić na przeciwnika ale z reguły w grupie bo samowolka kończy się najczęściej źle,nawet z dobrym działem i nieźle opancerzonym czołgiem ;)

Edytowane przez karol8721
Link to post
Share on other sites

@karol8721

Jeżeli chcesz grać ARL 44 to tak jak pisałem wcześniej zostaw sobiie tyle free expa aby odblokować gąsienice i wieżę minimum. No i ta ścieżka prowadzi do AMX 50B który nie jest zbyt dobry. Mogę podać przykład z dzisiaj gdzie na T57 robiłem 5-6 tyś DMG  w bitwie, a AMXem 50B wyciągałem ok. 3 tysi.

Chinole nie są zbyt dobre od razu ci mówię że lepiej nie iść tą ścieżką. Mad oraz HT to jedna wielka kupa. Meda mam i naprawdę ciężko się nim gra przez to że prawie w ogóle nie opuszcza działa, a HT to papier jakich mało.

KW-1s to według mnie obecnie najlepszy czołg VI tieru.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

IS-2 i IS to prawie to samo. Zrób sobie chińskie medy dla odmiany, albo olej tą linię. Niestety jak kolega napisal, nie mają opuszczania działa.

Polecam zabawę amerykańskimi medami.

Linia prowadząca do niemieckiego E-50 też jest całkiem fajna. Co prawda na razie muszę kupić dopiero pantere II, ale jak gram na IX i X i widzę ogarnietęgo gracza w e-50, to wiem, że muszę mocno uwazac.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up, jako pierwsze można, po doblokowaniu drugich umiejętności, dobrze jest je zresetowac i wszystkim zamienić na towarzyszy broni(skróci czas przeładowania, co na kv1s sie przyda, ale i nie tylko na nim)

chyba że ktoś bardziej woli "żarówę" no to musi kombinować.

Link to post
Share on other sites

Tygrys 2 ma znacznie lepszy pancerz, niz wersja 1. Miałem okazję przejechać sie 2 i za szybki to on nie jest ;) (przygotowanie do E75).

Ostatnie działo całkiem fajne, tylko jeszcze jakby nie był taki duży. Osobiście mi nie przypadł do gustu.

Link to post
Share on other sites

IS3 wykorzystasz zawsze i wszędzie, bo to czołg do wszystkiego. T32 jest bardzo zależy od sytuacji i jego siła głównie polega na wieżyczce. 

Ja bym szedł w IS3, tym bardziej, że odczuwa się duży skok mocy po przejściu z ISka :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

t29 owszem fajne, ale tylko na swoim tierze, z wyższymi jest juz cięzko. T32 to niby udoskonalona wersja t29, jednak działo ma to samo a to nie jest zbyt przyjemne jak na 8 tier, i wyższe.(ja wolałem t29)

 

t29 vs IS= trudny wybór, ale t32 vs IS3= prawie bez zastanowienia IS3

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm mam zagwozdkę

Stoję właśnie przed dylematem które działo wybrać do ISA 100mm D10T z większą penetracja i szybkostrzelnością czy 122mm D-25T wolniej strzelające z dużym kopniakiem ale niższą penetracją?

Jak myślicie?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...