Skocz do zawartości

Czołgi w World of Tanks czyli jakie kto chwali i poleca w tierach 5,6,7 i 8?


Recommended Posts

Na razie mam z rosyjskich T-34 oraz ISA 3 i już prawie odblokowane ISA 8

A oprócz tego z chińskich 110,

Z amerykańskich T29,Hellcata i T21

W niemieckich mało mi już brakuje do Tigera

W francuskich BDR G1 B

Gram dopiero w WOTa od grudniowych świąt i rozegrałem na razie 1980 bitew więc chyba nie jest aż tak źle ;)

Link to post
Share on other sites

Ruskie HT X tieru to shity bo mam te czołgi i nimi gram. IS-4 jeszcze nie jest taki zły ale jest to czołg bardzo pozycyjny. Trzeba się mocno namęczyć żeby zrobić te 3k DMG średnio na bitwę. Do tego dochodzi jeszcze bardzo słaby przedni pancerz dlatego trzeba się strefować, a nie na każdej mapie da się to zrobić oraz jest bardzo mułowaty. IS-7 to jeden z najgorszych czołgów w tej grze. Brak kątów lufy, często padający ammorack oraz to że rozpędza się jak by chciał a nie mógł. Działo jest tu na bardzo bliski dystans bo jak strzelasz daleko to te pociski lecą gdzie sobie chcą.

Link to post
Share on other sites

Darek 3k DMG to ja robię teraz jak dobrze idzie IS-em 3

Aż tak źle Ci się gra tym IS-em 7?

Zastanawiam się teraz czy iść dalej 110-tką czy do Tigera II a potem E75

Z tego co tu piszecie to E75 to chyba lepszy wybór?


Dariusz a czym najlepiej Ci się gra?

Link to post
Share on other sites

Mi najlepiej gra się z HT T110E5, T57 oraz E 100. Amerykańce nisko obniżają lufę przez co są uniwersalni, a T57 miażdży wszystkie czołgi magazynkiem. Osobiście bardziej preferuję medy, bo lubię szybko zmieniać pozycję. Co do chińczyków mam X tieru meda i jest to taki shit że nie gram nim w ogolę. Zresztą HT chiński jest jeszcze gorszy od meda tak więc nie polecam chinolów. E 100 jest bardzo fajnym czołgiem z superciężką osłoną antyodłamkową goldy często się odbijają. Bardzo lubię ten czołg.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do CW brane są różne czołgi w zależności od mapy i taktyki, głównie są to: T57 HT, B-C 25t, Obj. 140, IS-7, Obj. 268.

 

Najlepiej mi sie gra B-C 25t, T-62A i Obj 140. Obecnie expie sobie do Obj 430. Ogólnie najlepszym medem w grze jest T-54. Ubóstwiam tego meda. W 3 sekundy naprawiają mu się gąski, ma super pancerz i jest extra mobilny. Minusem jest tylko działo które ma dość małą penetrację i na E-75 trzeba wtedy ładować golda.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na co Ci taran?  zanim dojedziesz do wroga masz 10% życia i taranowanie zakończy się dla Ciebie tragicznie hehe

Mam na koncie ponad ok 4k klanówek nie wiem czy w dwóch na krzyż zagrały E-50

Tak jak napisał dariusz

Może to dobry czołg ale na randomowych noobów bo na klanówkach zbyt łatwy cel i czołg który się nie przydaje.

Już wole jakiegoś scouta wielkości pudełka do zapałek:P

Ale jak to mówią wszystko zależy od dowódcy

 

My teraz bawimy się medami

Praktycznie 10 osób w teamie to bat czaty T62A do tego 2 arty 3 td na obronę (ewentulanie mausy) i jest zabawa

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

T30 jest naprawde dobrze zbilansowanym td'kiem jak na swoj tier. Moze nie jest pancerny jesli chodzi o kadlub, ale od tego na mocna wieze i hull down. Co do porownania, ciezko porownac td'ka do czolgow ciezkich. Na pewno jest mniej uniwersalny od takiego m103 czy is8.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie M103 i IS-8 to shit tanki. M103 ma papierową wieżę i ogólnie jest papierem, a IS-8 to jeszcze większy papier jedyny jego plus to szybkość, więcej plusów chyba nie ma. Jak grałem T30, a to było dawno temu to jeździłem na dziale 155 mm ale teraz podobno lepiej się jeździ na 120mm

Edytowane przez TheDariusz
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...