Skocz do zawartości

Karta do 1000 zł


Recommended Posts

Witam :) tak jak w temacie. Chciałbym kupić kartę graficzną(do pół roku) za około 1000 zł(oczywiście jeżeli da się mniej to nie będę narzekać). Chciałbym wiedzieć jaka na chwilę obecną najlepiej współpracowałaby z procesorem AMD FX 8350? Nie chcę przepłacić dlatego wolę zapytać ekspertów ^^ Wymiana procesora nie wchodzi w grę. Jeżeli potrzebne bym podał inne podzespoły, postaram się odpisać najszybciej jak to jest możliwe.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam :)

 

EDIT: Zasilacz OCZ-ZS650W

Edytowane przez plesiak236
Link to post
Share on other sites

GTX 760. W tym budżecie i do tego procesora jedyny rozsądny wybór. Ewentualnie GTX 770 jak uda się wyrwać używkę w dobrej cenie.

 

Zdecydowanie najlepszym gtx'em 760 w rozsądnej cenie jest ten od Gigabyte z chłodzeniem WindForce3X. (ceneo) - tylko nie kupuj w kurtmedia.pl.

 

 

Ważna kwestia to jaką masz obudowę, bo karta ma 292mm długości. Jak masz mało miejsca na kartę graficzną w obudowie to całkiem dobrym rozwiązaniem jest ASUS GTX 760 DCU II (ceneo) - poniżej 23cm dł.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Najczesciej pojawiajace sie pytanie jesli chodzi o kwote i karte graficzna  :)

 

 

wiec tu niespodzianka bo...

 

GTX 760 , :D  :D

...

 

sam mam   od dwoch miechów i szczerze polecam ,a  jaki producent to juz sam decyduj  :)

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites

@up - zgadzam się w 100%  Na marginesie - co jest nie tak z tym kurtmedia? W firmie kupujemy tam pierdoły - kable, karty sieciowe, etc. Niby wszystko przychodzi. Przesyłka droga, ale ceny dość niskie. 

 Ja kupowałem w kurtmedia i się zawiodłem, straszne problemy z wysyłką paczki, czekałem 2 tygodnie...

Link to post
Share on other sites

Co do kurtmedia.pl

 

tutaj się już wypowiedziałem

 

Więcej opinii np. na opineo.pl (link) Prawie 10% negatywów to sporo. Morele dla przykładu ma 1%, agito też, proline 2%.

 

 

Ogólnie to przy pobraniu można ryzykować, ale osobiście nigdy im już żadnych pieniędzy nie przedpłacę bo wezmą i oddadzą za miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Podepne sie do tematu.

Zastanawialem sie nad R9 270X a GTX760 i tu pytanie, czy warto doplacac te 150-200 do GTX'a?

Nie spieszy mi sie z zakupem bo glownie szykuje sie na GTAV.

Glownie gram w MMO typu Aion lub WOW, ale tez lubie pograc w cos nowego typu Assassin creed, GTA moze i kupie battlefield.

 

BTW nie wyjdzie nic nowego od zielonych w najblizszych miesiacach?

Link to post
Share on other sites

 

 

Po co mu karta 4GB do 1 monitora?

Bo ma nawet dobrą cenę, a jakby chciał sprzedać to zawsze więcej dostanie.

 

 

 

Na techplanecie Gigabyte GTX 760 za 893 zł. Brać bez zastanowienia

Bo ja wiem czy taka okazja... Pierwsza rewizja ze starym WindForce, głośnawo będzie, ja już bym wolał dopłacić do MSI/Asus, ostatecznie Gigabyte, ale z nowszym WF3.

Link to post
Share on other sites

Do wyższych rozdzielczości gtx760 jest za słaby i nawet 10GB pamięci tu nie pomoże. Jak wyjdą gry które zaczną robić użytek z 4 GB w FullHD to ten GTX będzie się krztusił z innego powodu.(słabej wydajności samego układu)

 

IMO nie warto kupować za 1000zł gtx760. Lepiej już wtedy dopłacić do używanego na gwarancji GTX 770.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ewentualnie można poczekać do kwietnia i zobaczyć czy pojawią się nowe karty :)
Tak przy okazji, nie obserwowałem nigdy jak jest z cenami gdy wychodzą nowe serie kart. Ceny poprzednich serii maleją czy utrzymują się/obniżają tak jak do tej pory?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Miałem taki sam przypadek :

 

Tragedia od samego początku, a końca nie widać. Kupiłem konkretny dysk w sklepie KURTMEDIA.PL. Nie mieli takiego, wiec bez konsultacji wysłali inny, dodam, że dla mnie bezużyteczny. Odesłałem sprzęt na własny koszt i poprosiłem o korektę. Korekta tak, ale bez kosztów transportu do mnie, bo to nie ich wina, że klient nie docenił ich "starań w doborze najlepszego towaru". Po małej wojnie mailowej otrzymałem korektę na dysk i transport. Myślę sobie - zachowali się. No i się przeliczyłem. Za korektą nie poszedł zwrot pieniędzy. Trwa to już 4 miesiące. Najlepsza jest obsługa klienta.

Dowiedziałem się, że zwrot gotówki nastąpił już w październiku, sprawdziłem konto - wpłaty w określonym terminie brak. Logicznym jest, że poprosiłem o przesłanie potwierdzenia mailem. Jednego dnia - nie ma, panienka od telefonów twierdzi, że wysłali i specjalnie dla mnie wyślą ponownie. Drugiego dnia - nie ma. Panienka ma oddzwonić, ale kontakt się urywa. Kolejnego dnia twierdzą, że mam problem z pocztą. Ok, podałem drugiego maila i tu niespodzianka - znowu nie ma potwierdzenia. Panienka odbierająca telefony chyba ma wkalkulowane zwodzenie klientów. Najpierw "sprawdza co się dzieje" , a później rozłącza się bezczelnie, gdy temat rozmowy jej nie odpowiada. Z zapowiedzi na automacie telefonicznym - wysłanie maila jest NAJWYGODNIEJSZĄ FORMĄ KONTAKTU. Dla KURTMEDIA.PL na pewno - na maile nawet odpowiadać nie trzeba. I to wszystko o głupie 220 zł. Ciekawe, czy to z wrodzonego dziadostwa, czy też już brakuje gotówki, bo klienci zorientowali się , z kim maja do czynienia...

Kupuj kliencie i spadaj oto motto KURTMEDIA.PL.

 

Arek

 

Co do kurtmedia.pl

 

tutaj się już wypowiedziałem

 

Więcej opinii np. na opineo.pl (link) Prawie 10% negatywów to sporo. Morele dla przykładu ma 1%, agito też, proline 2%.

 

 

Ogólnie to przy pobraniu można ryzykować, ale osobiście nigdy im już żadnych pieniędzy nie przedpłacę bo wezmą i oddadzą za miesiąc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...