Skocz do zawartości

Opinie nt. myszki Sharkoon Drakonia oraz podkładki


Recommended Posts

Cześć wam! :) Po świetach postanowiłem sprawić sobię nową myszkę i wymienić mojego fatalnego Logitecha M100, którego uważam za najgorszą mysz jaką kolwiek posiadałem na myszkę dla graczy. Długo myślałem nad CM Storm Havoc jednak postanowiłem nie wydawać, aż tak dużej sumy pieniędzy biorąc pod uwagę, że gram sporo, ale nie aż tyle aby tak dużo w mysz inwestować. Do rzeczy, zdecydowałem się na zakup myszy Sharkoon Drakonia wraz z podkładką w zestawie. Mysz po prostu spodobała mi się za te pieniądze (160 z podkładką) i teraz mam do was pytanie, czy podjąłem dobrą decyzję, co możecie napisać o tej myszce oraz jak współgra ona ze "swoją" podkładką, czy odczuję dużą różnicę przesiadając się z Logitecha M100 oraz zwykłej podkładki? 8-)

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

 

To mysz biurowa, ma wyglądać i służyć do klikania w ikonki :P

 

Jak trzymasz mysz?

Jaką masz podkładkę?

Ilu DPI używasz?

Do czego będziesz jej używał?

 

 

Tam było napisane, że postanowiłem ją wymienić na myszkę dla graczy, doskonale wiem, że jest to myszka biurowa, ale stwierdziłem, że najgorsza jaką kiedy kolwiek miałem :)

 

Podkładkę również będę miał z tej firmy, ponieważ zamówiłem w zestawie z tej samej serii. Jeśli chodzi o chwyt to przeważnie clawgrip. DPI na tym się nie znam dlatego ci nie powiem, z tego co wyczytałem to M100 ma 1000DPI więc pewnie tyle. Głownym celem jest oczywiście granie :)

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

O samej myszce mówisz, że jest niezła tak?

 

I jeśli możesz powiedz mi coś o tej akceleracji, gdy ją wyłączyłem to myszka zwolniła, czyli system przestał ją "sztucznie" przyśipeszać?

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

 

 

czyli system przestał ją "sztucznie" przyśipeszać?

Jeśli szybko ruszasz to sztucznie przyspiesza, a jak wolno to sztucznie spowalnia, zmienia prędkość zależnie od szybkości ruchu.

Także jest to największe zło :D

 

 

O samej myszce mówisz, że jest niezła tak?

Tak, można ją polecić, alternatywą jest M6890X.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...