Skocz do zawartości

Kurier Siódemka


Recommended Posts

Mi gościu z siódemki wałek wykręcił.. Nie było mnie w domu odebrała starsza przesyłkę a ten kazał jej zapłacić bodajże 15zł za towar(i przesyłkę!) podpisała odbiór(w sumie to nie wiadomo co, jakiś papier) a dostała kopię niepodpisaną(właściwą). To był mój pierwszy i ostatni kontakt z tą firmą-miałem ją skarżyć na miliony ale dałem sobie spokój(i wymierzył sprawiedliwość jak hit girl;). Oczywiście za towar zapłaciłem przelewem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Nie polecam usług poczty polskiej i TNT. Poczty dlatego, że istnieje ta instytucja ;), nieterminowość, brak ostrożności, chamstwo, brak szacunku dla klienta, brak czasu dla klienta i co doprowadza mnie do szału, na 4 okienka poczty osiedlowe, zawsze otwarte jedno i ludzie stoją w kolejce, aż pod pobliski lewiatan. TNT nie polecam, bo pracował tam mój koleżka i jak się dowiedziałem w jaki sposób bawią się przesyłkami oraz w ogóle pracują to zwątpiłem.

Link to post
Share on other sites

Z allegro dostałem paczke siódemka wlasnie - wyslana po poludniu (14?) z pomorza, o 9:20 kurier dzwonil ze jest 2 km od mojego domu niech wyjde po paczek. I nawet trafil za 1 razem, UPS blodzilo kilka razy DHL tez trafia ;)

Mozna polecic !

Link to post
Share on other sites

No to ja trafiłem na gościa z 7, który za miły nie był, a paczkę dostarczał prawie 5 dni, chodź wcześniej się kontaktował i mówił, że w tym samym dniu przyjedzie, w piątek ok. 16 zadzwonił się spytał, czy nie wyjadę do niego do pobliskiej miejscowości, która jest położona 14 kilometrów od mojej. Odpowiedziałem, że płacę za dostawę do domu, ów człowiek powiedział, że w takim razie nie dostarczy paczki w tym dniu, bo jest mu nie po drodze. Inni kurierzy są jak najbardziej spoko, najlepszą według mnie firmą jest DHL i UPS, zawsze są na czas i do tego przed południem :menda:.

Link to post
Share on other sites

Wg mnie Siódemka to solidna firma :) U mnie był bardzo miły gość, zadzwonił wcześniej, upewnił się, że ktoś będzie do odbioru, w razie czego można wszystko ustalić

 

No wszędzie trafią się niekompetentne lub złośliwe osoby, dosłownie wszędzie ...

Mowa o UPS? :menda: Zgadza się :]
Link to post
Share on other sites

Mi ostatnio ktoś polecił brokera kurierskiego AIN. Mają bardzo fajny system na stronie, pozwalający nam szybko obliczyć koszt przesyłki. Słyszałem, że są szybcy i ostrożni, dla mnie ostrożność jest ważniejsza niż terminowość, bo zamawiam dużo modeli plastikowych do sklejania. Takie mam hobby, opłaca się kupować jedynie w internecie, modelarskich sklepów stacjonarnych jest mało i są słabo zaopatrzone. Tak więc, wolę by model przyszedł za 5 dni a nie 2, ale za to, żeby miał przewidziane 300 części, a nie 1000 połamanych. Musze wypróbować to AIN, mają też tańsze przesyłki międzykrajowe dzięki współpracy z UPS.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...