Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood. Co o niej myślicie?


Recommended Posts

No na razie mam 60% odbudowanego Rzymu, odblokowane wszystkie punkty widokowe, podpalone wszystkie wierze Borgiów, 4/6 kluczy Romulusa, sekwencja 8 i delektuję się grą, żeby za szybko jej nie przejść :P. Spoko są też misje Leonarda z tymi machinami wojennymi, albo wysyłanie assassynów na misje. Ogólnie bardziej mi się podoba ta część od Creeda 2.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już się zabieracie za klucze Romulusa, zróbcie to najlepiej pod koniec gry. Zbroja Brutusa jest baardzo brzydka :P. Poza tym, gdy będziecie chcieli wrócić do wybranych wspomnień, złapiecie bug'a, i jedyne co wam pozostanie, to zmiana odzienia na jakieś inne (oczywiście, białej szaty już nie zobaczycie, a przynajmniej, nie na okres wybranego wspomnienia). Taki błąd występował na wersji na X360 i dalej nie został naprawiony. Jako, że wersja na PC jest portem z konsoli, wątpię, by panowie z Ubisoftu, cokolwiek zmienili w tej kwestii.

 

Przy okazji, część poświęcona Christinie wymiata :P (ikona złamanego serca).

Link to post
Share on other sites

A jak jest z cenami?

Gdzie najbardziej opłaca sie dokonac zakupu tej gry?

Najpewniej bez sensu jest isc do empiku :P

Gdzie i za ile kupiliscie swoj egzeplarz?

Czy w Waszych wersjach sa 2 dodatkowe obszary - market trajana i akwedukty?

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem Codex Edition za 149 zł w Ultima.pl - aczkolwiek ta edycja jest już chyba niedostępna :D

Co do Zbroi Brutusa - co kto lubi, jak ją zobaczyłem to mi od razu Space Wolves na myśl przyszli (wilcza skóra) :P

Ten pancerz to następca poniższego, a mnie i tak na krótkim mieczu bardziej zależy.

 

Ja biegam w Zbroi Altaira (ta czarna a AC2) - wprawdzie to tylko skin i nie widać upgrade'ów pancerza, ale IMO to najlepiej wyglądający zestaw :sciana:

 

 

EDIT:

 

Ubisoft chyba nie przewidział inwencji graczy...

 

***SPOILER***

W misji, w której trzeba zabić Bankiera nie uzyskałem pełnej synchronizacji, ponieważ nie zabiłem go siedząc na ławce... Byłem ukryty wśród kurtyzan, a on zginął z ręki (miecza) strażnika, którego chwilę wcześniej potraktowałem zatrutym ostrzem...

:P

Link to post
Share on other sites

***SPOILER***

W misji, w której trzeba zabić Bankiera nie uzyskałem pełnej synchronizacji, ponieważ nie zabiłem go siedząc na ławce... Byłem ukryty wśród kurtyzan, a on zginął z ręki (miecza) strażnika, którego chwilę wcześniej potraktowałem zatrutym ostrzem...

:P

To jest w ogóle możliwe? Pomijam moment gdzie:

 

***SPOILER*** Chodzimy z rajskim jabłkiem ***SPOILER***

 

Nie spotkałem się z sytuacją gdzie jeden strażnik zabija drugiego (mogli walczyć nie wiadomo ile, a i tak nikt nie umierał) :P.

 

Jeszcze jedno. Wspomniałeś, że chodzisz w zbroi Altaira. Czy w momencie gdy Ezio się przebierał, zamiast stroju strażnika, byłeś dalej w szatach asasyna?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odp. odnosnie ceny.

Swoj egzemplarz kupilem w Tesco za... 109 zł :)

Najtaniej jak mozna bylo.

Teraz tylko musze gdzies dokupic kody do DLC Rynek trajana i Akwedukty bo w podstawowej wersji gry (a taka wlasnie posiadam) nie ma tych dodatkow...

Link to post
Share on other sites

@Shadowx

 

Z tym strażnikiem było tak - potraktowałem go zatrutym ostrzem i się wycofałem by pomyśleć jak tu Bankiera dorwać (on akurat robił obchód) i gdy już zdecydowałem się do niego podejść, misja została zakończona... Strażnik w amoku go ciachnął...

:)

Jeśli idzie o Armor of Altair - w misjach gdzie się trzeba było przebrać Ezio był ubrany w AoA :)

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem Edycje Auditore w Saturnie za 139zł :) Jest AC Rodowód na DVD karty z postaciami z MP (nie wiem po co to komu) Karta z portretem Ezio taka wypukła jakieś tam arty w kopercie + Solo mission Aqueducts i Armor Drachen dla Ezio...nie wiem czy było warto :P

DVD z rodowodem ratuje... :)

Link to post
Share on other sites

Ja myślę że jest w końcu udało im się z optymalizacją.

Do trzech razy sztuka jak to mówią.

Czasem coś tam przytnie ale to nie taki koszmar jak w dwójce.

Z drugiej strony nie wiem czy to zasługa programistów czy mojego SSD, na którym jest ona zainstalowana.

 

 

Chociaż nieeeeeee pograłem dłużej żeby to dokładnie sprawdzić.

 

Jest lipa jaka była.

Link to post
Share on other sites

Kuźwa ja mam stałe 60 fps tylko co chwila są jakieś przyciny, tak jakby gra się doczytywała bez przerwy. Kurde jak na początku jest ta cała zadyma i atakuje armia to mam stały fps 60 a na głupich filmikach jak jest przejście z jednego ujęcia na drugie to od razu przycina jak cholera. Co za ... !!! Z dwójką miałem to samo.

 

/anger management .daft

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...