Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood. Co o niej myślicie?


Recommended Posts

Witajcie.

Jesienią tego roku ma się pojawić nowa odsłona gry Assassin's Creed a dokładniej Assassin's Creed: Brotherhood w której to będzie możliwa rozgrywka wieloosobowa, a akcja gry ma się rozgrywać w Rzymie. Chciałbym was zapytać co o niej myślicie. Jaka będzie? Czy warta będzie uwagi, zagrania w nią? Co myślicie o trybie wieloosobowym w tej grze?

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51569

http://gry.onet.pl/2168176,,Ubisoft_zdr ... omosc.html

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem do tej pory to ta nowa odsłona nie jest niczym ciekawym dla kogoś takiego jak ja czyli dla zatwardziałego singlowca... Wolę czekać na AC III a tę część potraktować jak takie większe DLC dodające multi

Link to post
Share on other sites

Co do wymagań to nie będzie jakaś wymagająca gra

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.6 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki GeForce 8800 lub lepsza, Windows XP/Vista/7 + dodatkowo: stałe połączenie z Internetem

 

W wersji dla pojedynczego gracza ponad 15 godzin zabawy, podczas których weźmiemy udział w przygodach Ezio i zajmiemy się również zarządzaniem bractwem.

Zakres obowiązków będzie dość szeroki rekrutacja i trenowanie młodych asasynów, rozmieszczanie ich w mieście i wzywanie na pomoc podczas misji. Arsenał broni również będzie szeroki. W walce posłużymy się całym arsenałem nowych zabójczych narzędzi. Wśród nich znajdziemy zatrute strzałki, ukryte podwójne ostrza, pistolety, a nawet spadochron czy usprawnioną maszynę latającą.

Nowością w grze będzie też tryb multiplayer. Gra zaoferuje kilka klas postaci, każda z charakterystycznym zestawem broni i zabójczych ciosów. Rozgrywka będzie się toczyć na specjalnie do tego celu zaprojektowanych mapach, oferując różne tryby zabawy. Jak zapewniają twórcy, każda stoczona walka ma być na swój sposób niepowtarzalna.

Co charakterystyczne w rozgrywce wieloosobowej gracze będą również mogli wesprzeć samych Templariuszy. Dzięki wynalazkom firmy Abstergo, będą mogli poznać umiejętności walki asasynów i być może zniszczyć ich raz na zawsze.

 

Najgorsze wg mnie jest to iż ładnie to wygląda jak się o tym słucha i czyta ale zazwyczaj wychodzi co innego, ale czas pokaże.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Bardzo podobał mi się jeden z ostatnich trailerów. W końcu wyszli z ukrycia i zaczęła się prawdziwa nawalanka. Nie mówię, że ukrywanie się między uczonymi bądź w wozie słomy jest złe, ale może czas na trochę odmiany :D

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Widzę temat ostro się zastał, to ja może trochę odświeżę :wariat: Premiera gry na PC już za kilka dni, a dokładnie 17 marca (tego roku :o). Ja osobiście mam duże oczekiwania co do tej gry, między innymi dlatego że wychodzi o wiele później na PC niż na konsole. Aha jako ciekawostkę dodam, że AC: B w wersji na PC zajmuje prawie 8gb.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście mam duże oczekiwania co do tej gry, między innymi dlatego że wychodzi o wiele później na PC niż na konsole.

Zostaną dodane wszystkie DLC jakie dotąd wyszły, i.... to by było na tyle różnic :wariat: .

Osobiście Brotherhood, jest dla mnie słabszy od II części, nie będę mówił dlaczego, sami ocenicie.

Link to post
Share on other sites

graficznie gra niestety nie powala, jest to po prostu kopia ACII bez żadnych ulepszeń. w niektórych momentach mogę nawet stwierdzić że gorzej wygląda niż ACII. optymalizacja nie stoi na wysokim poziomie, niestety. powiem tak, miał być hit (jak bulletstorm) a wyszedł kit. mówię w tym przypadku tylko i wyłącznie o wersji PC. bo grałem na PS3 i gra się zupełnie inaczej. wszystko jest płynne, brak problemów typowych dla PC

 

jak zwykle skopany jest system rozglądania się myszką. zwiększenie czułości/szybkości nie pomaga bo niezależnie co robisz myszką obraz przeskakuje za szybko albo w ogóle. niestety konwersja gry z konsoli jak zwykle zrobiła swoje, jak w poprzednich częściach gry

Link to post
Share on other sites

Nawet nie bede pytal skad masz te doswiadczenia przed premiera... :wariat:

Interesuje mnie tylko to jakie DLC beda dostepne w jakich wersjach gry.

Konkretnie 2 dodatkowe obszary do singla - Rynek trajana i akwedukty.

3 DLC (2 update animusa i DaVinci) beda dostepne we wszystkich wersjach, ale co z dodatkiem z Kopernikiem, co z dodatkowymi postaciami MP?

Czy ktos ma jakies konkretne i wiarygodne info odnosnie wydan w PL?

Jest z tym totalny metlik.

Pzdr!

Link to post
Share on other sites

Nawet nie bede pytal skad masz te doswiadczenia przed premiera... ;)

Na mnie AC:B Codex Edition czeka od wczoraj (tj. 16:03.2011) w sklepie Ultima.pl :D

Dzisiaj jadę ją odebrać i zobaczę jak im ta gra wyszła... Oczywiście gram na padzie :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Oczywiście gram na padzie

nawet nie staraj się grac na klawiaturze i myszce bo zniszczysz sobie wrażenia z tej gry :D bo gdyby nie to to gra byłaby świetna
Ja bynajmniej gram na klawiaturze i myszce i jakoś nie narzekam .... "konsolowcy"
Link to post
Share on other sites

Wypraszam sobie, żaden ze mnie konsolowiec - nie miałem żadnego PS ani X i mieć nie będę przez długi czas... ale w tego typu gry po prostu lepiej grać na padzie tak samo jak w RTS'y przy pomocy myszki i klawiatury. :D

 

Właśnie rozpakowałem AC:B Codex Edition... jest po prostu MEGA! ;D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...