Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli nie potrzebujesz opinii "na gwałt" to jutro kupuje HD2 i będę mógł odpowiedzieć na twoje pytania (bo z iPhonem miałem już kiedyś do czynienia - co prawda z pierwszym, ale już one fajnie działał, a 3GS jest ponoć dużo lepszy).

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie potrzebujesz opinii "na gwałt" to jutro kupuje HD2 i będę mógł odpowiedzieć na twoje pytania (bo z iPhonem miałem już kiedyś do czynienia - co prawda z pierwszym, ale już one fajnie działał, a 3GS jest ponoć dużo lepszy).

To czekam na twoje opinie :P
Link to post
Share on other sites

A więc mam już HD2 i muszę powiedzieć, że fon jest świetny - bardzo szybki, ekran dotykowy taki jak w iPhonie jest bardzo dobry, autentycznie reaguje na dotyk (a nie na nacisk jak to było w moim poprzednim fonie - Omni). Największą trudność sprawia mi przystosowanie się do nakładki używanej w HTC, ponieważ wcześniej miałem gołego WM6.5. A więc podsumowując jak na razie jestem bardzo zadowolony i jestem też pewien, że gdybym miał wybierać między HD2, a sprzętem od Apple to wybrałbym HTC.

Link to post
Share on other sites

A więc mam już HD2 i muszę powiedzieć, że fon jest świetny - bardzo szybki, ekran dotykowy taki jak w iPhonie jest bardzo dobry, autentycznie reaguje na dotyk (a nie na nacisk jak to było w moim poprzednim fonie - Omni).

Dodaj jeszcze że ekran działa tylko gdy klikasz całym paluchem bo na paznokieć nie reaguje.Bateria-codzienne ładowanko.

Największym plusem hd2 jest szybki snapdragon 1Ghz,ale taki też ma Xperia X10.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kurde sam się zastanawiam nad HD2 lub Legend/Desire... wolałbym coś takiego jak EVO, ale w Polsce długo tego nie zobaczymy.

 

Nie miałem telefonu jeszcze z Windows Mobile ani Androidem... wolałbym Hi-Endowego Androida, bo ma wiekszą przyszłość... ale Desire to padaka niestety, a Legend słabszy sprzetowo.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie potrzebujesz opinii "na gwałt" to jutro kupuje HD2 i będę mógł odpowiedzieć na twoje pytania (bo z iPhonem miałem już kiedyś do czynienia - co prawda z pierwszym, ale już one fajnie działał, a 3GS jest ponoć dużo lepszy).

Co za bzdura. Nie wprodzawaj ludzi w blad. Roznica miedzy tymi wszystkimi generacjami jest taka, ze ten posiada srebna obramowke, a drugi nie. W przypadku iPodow Nano tez tak robia w konia. Ekran wiekszy o 2-3 mm i aparat, a Amerykance sie rzucili. Roznica w cenie 100$, a roznic w konstrukcji czy funkcjonalnosci - 0.

Taka niestety polityke prowadzi Apple - zjada bez popity tych, ktorzy chca byc na topie kupujac coraz to nowe, czesto niepotrzebne, bajery. Trzeba czytac i myslec samemu, a nie poslugiwac sie opiniami ludzi, ktorzy nie maja pojecia w roznicach miedzy generacjami.

 

O HTC nic nie wiem. Mam jedynie iPod Toucha i moge z czystem sumieniem, mimo wszystko, polecic te produkty (bo przeciez iPhone i iPod niczym sie nie roznia). System nigdy sie nie zawiesil, dziala bezawaryjnie. Przegladanie gafiki to poezja. No i te przeklete gry. Mialem nie grac, a przegralem juz nie jeden wyklad... I ten ekran - Omnie, LG i cala swita odpada w przedbiegach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...