Skocz do zawartości

Mysz. Bezprzewodowa z szybką rolką


Recommended Posts

Witam,

 

Najpierw miałem Logitecha VX Nano, później Anywhere Mouse MX™. Obydwa skończyły tak samo - po około 3 latach LMB produkuje dwuklik kiedy ja klikam pojedynczo. Podobno tak właśnie wygląda zużycie materiału w myszach Logitecha... (nie jeden temat na jednym forum).

 

Chcę teraz kupić coś innego, coś co mam nadzieję, wytrzyma trochę dłużej. Zależy mi, żeby była bezprzewodowa (często odpadam filmy z kompa leżąc na kanapie) i pracowała na bateriach możliwie długo..

 

Oglądałem polecaną tutaj często G700 ale ona podobno trzyma kilka dni?!   (aktualnie Anywhere MX trzyma mi kilka.. miesięcy;)   Do tego mam Eneloopy i tylko je ładuje co jakiś czas - wygodnie.

 

Kolejnym wymaganiem jest szybka rolka - uzależniłem się od tego genialnego rozwiązania Logitecha. Jest na rynku jakiś produkt który łączy te trzy cechy (wytrzymałość, bezprzewodowość, rolkę)?  Może być oczywiście większa od Anywhere MX...

Link to post
Share on other sites

Na jedno mogę odpowiedzieć. Posiadam G700, bateria trzyma dosyć krótko. Chociaż nie testowałem tej myszki w trybie bezprzewodowym na włączonym oszczędzaniu energii, i wtedy potrafi potrzymać raczej nieco dłużej.

Edytowane przez crout
Link to post
Share on other sites

Tak czy inaczej jest to kwestia 1-5 dni max pewnie. Mnie interesuje coś o podobnym czasie działania do tego Logitecha. Chyba będę musiał w Logitech Performance zainwestować wiedząc, że switch LMB wytrzyma znowu 2-3 lata..

 

Swoją drogą wiecie może czy można gdzieś ten switch kupić nowy? to chyba tymczasowo byłoby najlepsze rozwiązanie..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...