Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Ja już jestem te pokolenie co dopiero pamięta Ptysia w zielonej butelce - to już chyba jakiś nieco starszy byłem, wczesna podstawka jakoś? 

 

Oranzady jakos nie potrafię sobie przypomnieć, owszem były jakieś napoje z woreczka, ale to chyba było coś innego i chyba neico później, nie pamiętam, ah ta mgła covidowa... 

Edytowane przez wid3l3c
Link to post
Share on other sites

Wczoraj poszedłem z synem w piłkę pokopać... Nie jakieś mecze czy coś, po prostu pokopać do siebie. Palec u ręki wygląda na rozwalony, ale może tylko zbity :D, lekko spuchł i zafiolecił się, ale niby nie boli jakoś przesadnie, noga na wieczór w kostce niespodziewanie zesztywniała i cała wokół kostki bolesna, plecy też coś tam stękają... 

 

I niby na boisku druga młodość, po powrocie do domu PESEL... Niby już bliżej jak dalej, ale lipa straszna :D

Edytowane przez wid3l3c
  • Lubię to 1
  • Haha 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na palec zrób sobie kompres z sody oczyszczonej, łyżeczkę sody wsyp do szklanki raczej chłodnej wody, wrzuć watę, nasączoną wyjmij i połóż na palec a potem okręć go bandażem elastycznym. Trzymaj minimum godzinę, powinno być lepiej.

Link to post
Share on other sites
18 minut temu, drVanSteiner napisał:

palec sobie wybiła

Mój młody miesiąc temu jakoś niefortunnie dostał piłką w palucha (jak sądzę jakoś na sztorc), zasiniał mu, spuchł "nierówno" i podczas ruszania zgłaszał wyraźny ból który nie ustąpił następnego dnia, więc SOR dziecięcy - złamanie bez przemieszczenia, któryś tam paliczek.
Ja tam dostałem na płaską dłoń, więc podejrzewam stłuczenie tylko między paliczkami, już prawie śladu nie ma, jutro w razie czego RTG się ogarnie :D

 

12 minut temu, BlackCoffe napisał:

Teraz na SOR'ze zanim dostaniesz do lekarza to uraz sam zdąży się wyleczyć

W czwartek wjeżdżam do POZ o 8, pytam czy da radę jeszcze do kontaktu - 8:15 wizyta :D

Nie ma rzeczy niemożliwych :rotfl:

Edytowane przez wid3l3c
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.07.2023 o 12:07, BlackCoffe napisał:

To chyba każdy ma u nich niebieski kolor

Nie jeśli jesteś pijany i wymiotujesz, wtedy awansujesz do czerwonej kategorii, bo nikt nie chce żebyś całą poczekalnię zarzygał...

  • Lubię to 1
  • Haha 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...