Skocz do zawartości

CoD:MW2 vs BF:BC2


Recommended Posts

Dla mnie ( bez obrazy dla młodszych graczy) powinni stworzyć coś ala "udowodnij że masz 18 lat" nie wiem nr dowodu osobistego cokolwiek. Jak słyszę na hoście szwabskie dzieciory albo małoletnie żabojady latające z tubą rpd/g18 i nie ogarniających zasad ( np. sabotaż, dominacja dla nich to i tak TDM :P ) to mnie tak wku... że pojęcia nie macie.

 

JA jeszcze nie kupiłem BC2 inne wydatki. W tym miesiącu może się uda i popykam z wami :D

Link to post
Share on other sites

- cziterów nie ma prawie (ja się jeszcze nie spotkałem, przynajmniej z takim co ma staty 50:1), co chwilę PB banuje takich graczy, w przeciwieństwie do MW2, gdzie żeby znaleźć hosta, na którym nie ma czitera graniczy z cudem, bo VAC nie działa..

No już bez przesady z tymi czitami w MW2. :P

 

- gra się bardziej zespołowo, w MW2 jest 6-ciu na team, więc jak masz pro gościa w teamie, to masz znacznie większe szanse na wygraną i odwrotnie, natomiast w BC2 są teamy po 16-cie osób i bez dobrego zgrania i wzajemnej pomocy dużo się nie zdziała :D

W wojnie lądowej jest 9 vs 9, a że mapy w BC2 są większe, to zagęszczenie postaci jest chyba nawet większe w przypadku MW2.

 

obrazenia moglyby byc wieksze-wszak w rzeczywistosci kazdy padnie po serii z automatu, nawet jak nie dostal czysto, moglyby byc obrazenia poszczegolnych czesci ciala np nogi, rece

rozgrywka moglaby byc jak dla mnie bardziej dynamiczna

Otóż to. Pamiętam, jak w becie walę w gościa, wystrzelałem magazynek, ten się odwrócił i sprzedał heda...

 

Może kiedyś kupię BC2, ale na razie mam inne wydatki, a beta jakoś mnie nie zachęciła.

Link to post
Share on other sites

No już bez przesady z tymi czitami w MW2. :P

Swoje grałem w MW2 i teraz grałem i gram w BC2 :D

W wojnie lądowej jest 9 vs 9

Tiaaa... tylko część map oraz DM i Dominacja only :P
Link to post
Share on other sites

chyba praktycznie wszystkie serwery sa z PK

pisalem w kontekscie mw2, skoro tam latwo cheatowac i nie ma zadnej kontroli to jaka to zabawa?

za uzywanie cheatow powinno sie banowac klucz(ip nie bo jednak na jednym gra czesto bardzo wielu ludzi)

nawet w starym quake2 byla ochrona antycheatowa(zrobiona przez fanow) ktora dzialala, co prawda tam bylo stosunkowo malo serwerow i duzo osob sie znalo :P

Link to post
Share on other sites

nie ma tak wielu? lol...

nie powinno byc wcale

wystarczy jeden i rozwali cala roz(g)rywke

Gram już ponad miesiąc i trafiłem może na 4 cziterów. Tak dużo? Tyle to i na BC2 można spotkać. Bardziej już denerwują ludzie z G18 akimbo, czy z noobtubą.

Link to post
Share on other sites

odpaliłem kiedyś grę i w dwóch grach jakie zagrałem , miałem w sumie 3 cheaterow i tak perfidnych ze szkoda gadać.

O ile pod określeniem cheater nadal rozumie się człowieka używającego wszelkich "ułatwiaczy", a nie zwykłego farciarza bądź skillowca. ;-)
Link to post
Share on other sites

Standard. Miałem świetną serię w sobotę tydzień temu. Snajperem na dodatek. 16/1 wyszła cała runda. Po prostu chodziłem tylko po amunicje do szturmowców. Żałowałem pół dnia, że frapsa nie włączyłem, żeby screena zrobić. Oczywiście bez "cheater, hacker" i innych się nie obyło. Ludzie nawet nie wiedzą, jak te dwa pojęcia się różnią.

Nawiasem mówiąc najlepsza w moim życiu. ;-)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...