Skocz do zawartości

METRO 2033 - fraps pokazuje 14 FPS a gra się nie tnie...


Recommended Posts

Najpierw wszystko na full i niby 14 ale ja jak mam 20 to juz dla mnie tnie i to mocno a w tej grze tego nie odczuwam...

Zmienilem na 1280x1024 bez aa do tego Dx9 i ok. 20fps... w innych grach 25 mnie drazni a tu jakos te 14-18 nieodczuwalne nie wiem czemu, moze FRAPS oklamuje?

W BC2 na full nie raz mam 28 a zadko co widze ze sie tnie...

Link to post
Share on other sites

To zależy od gry. Crysis jest płynny w mniejszej ilości fps niż inne gry itp. Metro też do nich należy. Skoro nie widzisz różnicy to nie ma czym sie martwić.

Link to post
Share on other sites

czyli widać mam nieludzkie oko, bo ja w wielu garch widzę/czuję spadki z 60fps do 50fps. Kiedyś już ktoś był taki co twierdził że od 25fps w górę nie widać różnicy. Ktoś go zastrzelił bo on tak w kólko powtarzał.

Link to post
Share on other sites

Ja też widzę niejako różnice między 40, 50 i 60 fps. Może to tylko wyobraźnia, ale kiedy np. gram w Anno 1404 to strasznie odczuwam różnicę w przypadku oddalania widoku.

Poza tym Fraps to tylko program. Ludzki wymysł, a ludzie nieomylni nie są. ;-)

Link to post
Share on other sites

zagrajcie sobie w cod4 na 40 fps i jesli ktos grajac z 40 fps zabije mnie choc 3 razy przeleje mu 100zl na konto

Nie wiem, co miało to znaczyć. Ironia? Ja przy swoim sprzęcie na wiele sobie pozwalać nie mogę, a i w Modern Warfare 1 i w 2 grałem multi wiele czasu. Jakoś nie mogłem narzekać na to, że lądowałem na końcu stawki.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gra znakomita, ale denerwuje mnie zbyt duza liczba potworow, z ktorymi trzeba walczyc jednoczesnie. Malo to prawdopodobne, zeby rozwalic 15 jednoczesnie.

Poza tym obrazenia jakie zadaje bron tez wziete z kolana. Pakujesz mutantowi z biblioteki caly magazynek w czerep, a on nadal w formie, by gonic za kroliczkiem.

 

I to wsio. Reszta jest tak zjadliwa jak dzien na budowie na glodziaka kiedy w domu czekaja kapanki z szynka i pomidorem. :D

 

Bieganie z noktowizorem po tunelach metra, kiedy to najjasniejsza rzecza jest laser mojego karabinka. Mniam. :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...