Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli ddr2 to może np 1066mhz a nie 800 (jeżeli budżet pozwoli) chyba że możesz kupić płytę z ddr3 na pokładzie to jest to bardzo mile widziane. a co do grafy to może radeon HD5750(oczywiście w zależnosci od budżetu) ponieważ gts250 może stanowić wąskie gardło, gdyż to tylko lekko ''ulepszony'' 9800gtx+. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A cóż mu da lepsza płyta główna? 10 MHz wyższe OC, czy 0,01% lepszy wynik w 3D Marku? Dopóki nie planuje bicia rekordów OC, wystarczy mu rozsądna płyta z niezbędnymi dla niego złączami. DDR2, czy DDR3 to również niezauważalna różnica - niech bierze takie, jakie będzie obsługiwać jego płyta główna (ja bym się sugerował jedynie rachunkiem ekonomicznym w tej kwestii).

Link to post
Share on other sites

;)

 

A może od razu DDR? Po co mu DDR2.

Przy budżecie nawet 1500zł branie starszych technologicznie podzespołów mija się z celem. Po drugie ceny na przykładzie pamięci są dla DDR2 praktycznie takie same jak DDR3. Po trzecie możliwość ew. rozbudowy jest znacznie większa na nowych podzespołach. Po czwarte mając do wyboru starego Forda i takiego samego nowego Forda nie bierze się chyba starego :D:D

 

EDIT

 

Już od dłuższego czasu brak informacji od autora o budżecie. Niech po raz ostatni określi ile ma do wydania i wtedy stworzy się jeden zestaw który będzie za tą kwotę najlepszy. Po co ciągnąć ten wątek w nieskończoność

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Tak się zapytam czy w patchu 1.0.7.0 poprawiali grafike bo jak dalem all na max to mi 25-30FPS gra chodzi :x i w zasadzie po zmniejszeniu view distance czy filtrowania anizotropowego dalej jest ok 30FPS. Co można obniżyć żeby zyskać chociaż te 10FPS i nie stracić szczególnie na grafice?

Wcześniej mialem 1.0.4.1

Link to post
Share on other sites

Tak się zapytam czy w patchu 1.0.7.0 poprawiali grafike bo jak dalem all na max to mi 25-30FPS gra chodzi :x i w zasadzie po zmniejszeniu view distance czy filtrowania anizotropowego dalej jest ok 30FPS. Co można obniżyć żeby zyskać chociaż te 10FPS i nie stracić szczególnie na grafice?

Wcześniej mialem 1.0.4.1

Utwórz własny temat.

A mam takie pytanie: GTS250 obsługuje DirectX 10, a w Win 7 jest DX 11 i chyba 10.1(tak słyszałem odnośnie 10.1), więc GTS będzie obsługiwać DX 10.1, tak?

Link to post
Share on other sites

A mam takie pytanie: GTS250 obsługuje DirectX 10, a w Win 7 jest DX 11 i chyba 10.1(tak słyszałem odnośnie 10.1), więc GTS będzie obsługiwać DX 10.1, tak?

Nie. GTS250 ma obsługę sprzętową DX10, więc tylko obsłuży ten standard.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Już ustalone:

AMD Phenom II 945 3,0GHz

ASUS M4N68T-M nForce 630a/GeForce 7025, 2xDDR3

2x2GB Kingston DDR3 1333MHz

Seagate Barracuda 7200/min 500GB 16mb

MSI GTS250 1GB Twin Frozr 738MHz(ten z dwoma radiatorami :hahaha: )

LG DVD

Logic 500 500W

Obudowa Modecom(nie pamiętam jaka, ale widziałem :hahaha: )

Oraz.. Win

Za 2689pln-

 

Ten GTS taki sam ma wygląd co avatar severn'a

Link to post
Share on other sites

Oj, oj. Nie rób tego. Zasilacze Logic są jednymi z gorszych jeżeli chodzi o te "noname". Czyli ogólnie samo dno. Masz 2600 zł? Da radę lepiej, zapewniam Cię.

 

Gdzie Ty to zamawiasz? Procesor Athlon X4, płytę można inną, zasilacz koniecznie zmienić!

Link to post
Share on other sites

:):):P:pajac: Już mam dość waszych porad :) A jak tak patrzę, to jak jesteście tacy mądrzy, to powinniście pracować w komputerowym i psuć ludziom życie, A pozatym Athlon II X4 to DLA MNIE zbyt słaby CPU

Pięknie was podsumował :) no i po części racja,bo każdy swoje a chłopak dalej nie wie na czym stoi i co brać :) Krótko i na temat nie wymyślajcie,chłopak chce kompa do gier typu gta4,złóżcie mu taki zestaw w tej lub niższej cenie by chodziły mu dzisiejsze i nowe gry adekwatne do tej kwoty którą chce wydać.A nie od razu i5 i7 a może od razu 6 jajek mu wpakujcie.

 

Bo jak sie wkuże to ja mu złoże :D

Link to post
Share on other sites

Dam Wam ostatnią szansę, żeby się wykazać :D:P Złóżcie mi zestaw, ale warunki to:

Procek AMD, Grafika NVidia, 4GB DDR3 1,33GHz, HDD 500GB 7200/min, płyta z zintegrą(taką będę miał, bo jakby normalna by się zepsuła, to mógłbym używać kompa przy pomocy zintegry), zasilacz 500W, obudowa z wentylem 12cm.

Zobaczymy, który będzie "spełniać moje wymagania sprzętowe"... bo ja to mam nie małe :P

Link to post
Share on other sites

Na Phenomach się jeszcze nie orientuję, ale grafę to GTX460 od Gigabyte z dwoma Coolerami

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=73898

Albo od razu GTX 470:

http://www.gral.pl/Palit+Microsystems+GTX470+1280MB+PCI-E_746.html

(w GTA te 1280MB by się przydało)

Dysk Samsung F3 500GB, pamięć za wiele do gadania nie ma, a zasiłka taka na jaką Cię stać, co najmniej OCZ SXS500, zaś obudowa to kwestia gustu :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...