Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od dawna wiadomo że karty ATi dostają w tyłek od konkurencji jeśli chodzi o GTA IV. Z tego testu wynika że lepszym wyborem byłby nawet GTS250:

http://www.tomshardware.com/reviews/rad ... 46-13.html

 

Chcecie to upierajcie się dalej, ja już nie mam argumentów i nie zamierzam was przekonywać jeśli te wcześniej przedstawione do Was nie docierają.

Adijos Muczaczos!

Link to post
Share on other sites

Myślę do GTA IV to jednak lepszym wyborem będzie GF GTX 260 896MB (patrz mój podpis, profil) niż ten Radeon. GeForce'y patrząc po testach o wiele lepiej się sprawują w w tej gierce. W niektórych sklepach teraz trudno wyłapać jakiegoś GTX 260. Co do głośności to w moim przypadku wentylatory jeśli są ustawione na 40% to jest dość cicho, dopiero karta trochę zaczyna w grach chodzić jak mały odrzutowiec jak masz ustawione wentylatory na więcej %. Osobiście mi to nie przeszkadza bo i tak głośniki włączone. Karta jest bardzo wydajna póki co wszystkie gierki na full detalach tak więc zdecydowanie polecam ci ją.

Link to post
Share on other sites

Ten test byl robiony na starych sterownikach i starym patchu gry. Trzeba zobaczyc czy na nowych ta sytuacja sie powtarza. Moze jest tak samo, a moze radek dostaje kopa jak w wielu innych grach na nowszych sterach? Ten test nic nie wnosi.

Swoja droga gtx tez potrafi byc cichy, zwlaszcza w idle nieslyszalny. W grach to juz nie ma takiego znaczenia, dopoki nie wyje jak odkurzacz. Mnie bardziej martwi pobor pradu- 2x wiekszy jak w HD 5770 wg zestawienia GPU na benchmarku (216 SP). Autor tematu powinien juz wiedziec wszystko i podjac decyzje co mu odpowiada. Ja tylko dodam ze na hd5770 na high i phenomie 550 BE @ x3 gierka chodzi bez zajakniecia.

Link to post
Share on other sites

AMD Phenom X4 Quad 945 3.0GHz

 

ASUS M4N78

 

G.Skill 2x2048MB DDR2 1066MHz CL6

 

HDD SAMSUNG SpinPoint F3 500GB 7200rpm 3.5’’

 

MSI GeForce GTX260 896MB DDR3 448bit TwinFrozr OC PCI-e(CORE 216)

 

LG GH22LS50 Serial ATA Secure Disc Light Scribe czarna OEM DVD R/RW

 

IBOX MAGIC 9 Bez zasil. PRESCOT

 

XILENCE REDWING 580W (XP580.(12)R3) A.PFC

 

Windows 7 Home Premium 64bit

 

Taki sobie złożyłem(podzespoły znalazłem na ceneo.pl) :):/:jupi:

Ale znając życie to i tak ktoś powie, że coś jest nie tak :o

Link to post
Share on other sites

Te 580 W jest fikcyjne w tym zasilaczu. Dobra 400 podoła temu zestawowi, a takim zasilaczem jest corsair. Ewentualnie mozesz gdzies poszukac jeszcze OCZ MXS pro 400w, bo w miare tani jest. Jak byc mogl troche kasy wiecej wylozyc, jak tak bardzo boisz sie o to czy zasilacz wytrzyma, to wez 500 W od OCZa.

Edit: Wez ktorys z tych zasilaczy:

Jak nie chcesz przeplacac http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=65573 chociaz obciazalnosc ma jak corsair 400

lub to http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=43723

http://www.ram.net.pl/product_info.php? ... s_id=61992

Link to post
Share on other sites

AMD Phenom X4 3,0 575

ASUS M2N68 PLUS ATX, DDR2 dual, NForce 630a 197

Kingston DDR2 2x2gb 800MHz 460

Seagate Barracuda 7200.12 500GB 192

Cooler Master Elite 330 136

ASUS GTX260 896MB 448bit 941

Samsung DVD 22x SATA bare bulk czarna LS

MODECOM ATX MC620 620W PFC

taki mi dali i kosztuje 2849,23 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :/:):P:P

I to bez Win7 :D:P:o:o:o:o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...