Skocz do zawartości

Kupię grafikę do 400zł


Recommended Posts

Witam,

mam zamiar troszkę ulepszyć sprzęt więc wymieniam kartę. Cena 400 a jak trafi się okazja to max 450zł. Karta musi posiadać gwarancję min 5-6 miesięcy. Karta używana głównie do gier. Sprzęt jaki posiadam to proc i5-2320 i zasilacz Silverpower 500W.

Poszukuję GTX 650ti Boost lub coś w tym stylu.

Oferty tutaj lub PW ;)

Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal

porównaj sobie tą kartę którą zaproponowałem ze swoimi

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

 

myślę że zmiana HD7770 na GTX650 (nie ważne jaka, może być Ti boost, hyper uber) żadnej poprawy wydajności nie przyniesie

 

poprawka: -popatrzyłem że ta GTX650Ti boost nie jest wcale taka najgorsza i sporo się róźni od GTX650 od której wyszedłem proponując Ci GTX 560Ti -także sory, zła podpowiedź

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal

a tą stronę co podesłałem (komparator) zobaczyłeś ? tam masz porównanie kart, nie jest to wyrocznia ale napewno można się mniej więcej podeprzeć wynikami które tam są umieszczone, nie wyobrażam sobie zakupu karty graficznej bez wejścia na ten komparator :!: wybierz sobie w lewym okienku jedną kartę a w prawym drugą kartę i porównaj

 

-ah niestety brakuje tam tego modelu GTX650 Ti boost, to zagraj wabank, kup HD 7850, w ogóle moja rada jest taka: kupuj karty fabrycznie podkręcone, tylko takie się liczą

 

-popatrzyłem że ta GTX650Ti boost nie jest wcale taka najgorsza i sporo się róźni od GTX650 od której wyszedłem proponując Ci GTX 560Ti -także sory, zła podpowiedź

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites

@UP no właśnie szkoda że nie ma GTX 650Ti BOOST. HD 7850 niestety nie kupię za 400zł :/ tak więc pozostaje chyba tylko 650ti boost.

I nie zapominajmy że komparator na stronie to nie wszystko ;)

Jak mówiłem szukam karty do 400zł z gwarancją

Edytowane przez 8slawek8
Link to post
Share on other sites

Spokojnie dostaniesz HD7850 za 400zł :) trzeba tylko dobrze szukać, i czekać na dobre oferty :), analizować rynek i być przygotowany na złożenie natychmiastowej oferty.

 

Jeśli szukasz karty to do 400zł bym szukał GTX570 :) Miałem GTX560TI oraz GTX570 to ta druga nakrywa TI czapką :)

 

Sam ostatnio sprzedałem GTX570 w bdb stanie za 400zł także trzeba szukać :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...