Skocz do zawartości

Polecane zasilacze w różnych przedziałach cenowych.


Recommended Posts

ten dział nie służy do tego... zakładajcie ludzie tematy w tej sprawie albo czytajcie poradnik jaki zasilacz wybrać w danym przedziale cenowym... ciągle te same pytania, powinien ktoś wyczyścić ten temat z takich wiadomości (ości, ości...) i jakieś upomnienia powysyłać ostrzegawcze..

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam to samo z 650. Ale niektorym nie wytlumaczysz... Zrobili testy na 3 szt. (z tysiecy, setek tysiecy...) i biorą to za grupę reprezentatywną. @hafexo pracuje w CBOS. Zawsze trafi sie jakaś wadliwa sztuka przy tak dużej, masowej produkcji. XFX robi bardzo dobre zasilacze, bebechy seasonic. Ale niektorzy maja klapki na oczach i pieprzą farmazony, że aż oczy krwawią od czytania tych bredni!

Też mogę napisać, że XFX jest do doopy, bo mój 550 core pro padł po niecałych 2 latach. Ale byłem z niego cholernie zadowolony. Napięcia trzymał ok, był stosunkowo cichy i bardzo konkurencyjny w swojej kategorii cenowej. Padł, i co z tego? 5 lat gwarancji (po rejestracji na stronie producenta). I to również bardzo się liczy!! Świadczy to o poważnym traktowaniu potencjalnego klienta i zaufaniu we własne produkty. Między innymi dlatego zostałem przy tym producencie, inwestując w xtr 650.

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

ależ ja oczywiście to rozumiem - jednak czy ty na moim miejscu nie byłbyś zdenerwowany wydając 400zł na zasilacz i dostając 3 razy z rzędu wadliwą sztukę? Bo ja byłem

 

I to nie jest jakieś moje widzimisię bo bardzo dużo osób na forach na to narzeka.

Nie podważam tego że jest to świetny zasilacz - bo jest. Jednak ostrzegam że te XFX'y niektóre tak mają ;)

Link to post
Share on other sites

AX1500i kosztuje prawie 'dwójkę' a on też jest słyszalny w trybie pasywnym (silence reklamował), to samo tyczy się wielu innych zasiłek, mój hx850i totalna cisza w pasywnym trybie, ale słyszałem różne opinie tak jak o AXi... ja chyba miałem to szczęście, że kupiłem jako jeden z pierwszych w Polsce ten model i może jeszcze trafiłem na dobrą pierwszą partię gdzie się starali bo szło to do testów czy na fora i konkursy.. 

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Czy orientujecie się dlaczego wiele sklepów w Polsce zasilacze XFX XTR (np. 750W) opisuje jako XFX Black Edition XTR?

Przecież takich na stronie XFX nie ma. :/

 

Poza tym np. Morele http://www.morele.net/zasilacz-xfx-black-edition-xtr-750w-modular-120mm-80-gold-p1-750b-befx-551118/ czy Komputronik http://www.komputronik.pl/product/182553/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/XFX_Black_Edition_XTR_750W_Modular_135mm_80_Gold.html wstawiają zdjęcia nie XTR tylko jakichś Pro series i wentylator ma 120mm, a nie 135 jak powinno być w XTR.

Za to np. w Proline jest tak jak trzeba http://proline.pl/?p=XFX+P1-750B-BEFX

 

O co tu chodzi?

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

to ja podsyłam test też obcojęzyczny z tego serwisu ( aby nie było "hejtu" na serię ledex platinum ) 
W leadex-ach 850W i wyżej jest gorsza mapa wentylatora niż w 550-750 

a Seasonic Snow Silent 750 W nie jest cichy przy 500W ( a według testu post wyżej, przy 500W jest niby tylko o 1 dbA głośniejszy od RM750i )  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...