Skocz do zawartości

[współpraca] praca dla grafika, tworzenie gier komputerowych Biznes Multimedia


Recommended Posts

Interesujesz się informatyką, masz doświadczenie w tworzeniu stron www/aplikacji/gier komputerowych, potrafisz ciekawie pisać i masz dobre pomysły...

Biznes Multimedia szuka osoby, która będzie na stałe współpracować przy cięciu html/css, pisaniu wtyczek, pracach z c++ i innymi językami. Szczególnie zależy mi na internetowych start upach, pomysłach i lekkim piórze do pisania bloga, czy reklam. Musisz wiedzieć co jest trendy, co działa, jakie reklamy są dobre. To musi być osoba w temacie z doświadczeniem.

Jeśli wszystko się zgadza - będziemy pracować poprzez skype/telefon. Można spodziewać się sporo zleceń i projektów.

Uwaga! Nie pracuję z osobami nastawionymi tylko na kasę, które nie szanują pomysłów, czy nie potrafią docenić niektórych spraw. Jeśli nie jesteś pasjonatem gier, nie potrafisz pisać, nie znasz się na reklamie - nie dogadamy się.

Wprowadzam sporo projektów, musisz być otwarty na nowości i eksperymenty. Cierpliwy. To praca dodatkowa dla gościa IT/reklama.

Pierwsze zadania to może być praca nad luźnym projektem gry, stworzenie reklamy mojej firmy, zlecenie z kodowania i projektowania stron.

Szukaj mnie na Facebook, Youtube, Google - Łukasz Grodzki.

Czekam na konkretną osobę/firmę. Wiek 20-30 lat.
Pracuję w branży około 3 lat. Napisałem własną książkę. Posiadam bloga i sklep firmowy.
skype biznesmultimedia
email office@biznesmultimedia.pl
 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...