Skocz do zawartości

Najtańsze chłodzenie wodne


Recommended Posts

@up

 

Dokładnie.

 

Sprawa wygląda tak. Przymierzam się do moda mojej "zacnej" budy iBox Net 716 (co by nie powiedzieć ale za cene jaką dałem naprawdę super szopa) i teraz zastanawiam się - w pierwszej wersji i obecnie przy niej zostaje jest Fera 2.

 

Jak pisałem poprzedniego posta dostałem cynka że za cene Fortis-a mogę mieć seidon-a 120 - opcja tymczasowa

 

Druga opcja to chłodzenie cieczą (cena minimalna według tego co sobie znalazłem to coś koło 1200pln aby pasowało kolorystycznie do tego co chce osiągnąć) - odległa przyszłość.

 

Temat miał mnie naprowadzić czego unikać przy wyborze elementów ale jak bym powiedział w prost to zaraz zleciały by się sepy jak w dziale CPU (i było by "kup intela" mimo ze 99% tych osób nie miało styczności prockami konkurencji) i wciskanie czegoś na siłę;)


Dalej nie dostałem konkretnej odpowiedzi.

 

Sejdon 120v w cenie Fortisa (około 125pln) będzie dobry zamiast Fery 2??

Link to post
Share on other sites
Kiepski, bużetowy kompakt. Nie ma to nic wspólnego z prawdziwym chłodzeniem wodnym więc nie wiem czego oczekiwałeś po tym temacie. Zwyczajnie nie da się w tej cenie poskładać dedykowanego zestawu LC. Nawet z używanych, kiepskich części. Jeśli masz taką okazję aby to chłodzenie nabyć w tak niskiej cenie to rób to na własną odpowiedzialność. Jest ono przeciętne pod każdym względem- jakości wykonania, wyglądu, wydajności i kultury pracy. Bezpośrednich testów zestawiających jego wydajność z Ferą nie znajdziesz ale masz tu podstawowe materiały:

 


 


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...