Skocz do zawartości

Klasyczny telefon z nawigacją


Recommended Posts

Wybór padnie najprawdopodobniej na Lumię 620 (chociaż cały czas zastanawiam się nad 720-stką).

620-stka rozmiarowo mi odpowiada, ale ma chyba słabą baterię.

720-stka rozmiarowo mi nie odpowiada, ale ma za to lepszą baterię.

 

I jestem w kropce :-)

Link to post
Share on other sites

Różnica między nimi to 0.5 cala - czyli 12.7 mm po przekontnej - radzę udać się do salonu wziąść oba w ręce położyc jeden na drugim.

 

Naprawdę polecam Lumię 720 - gabarytowo nie jest dużo większa, dalej jest na tyle mała by ja wygodnie obsługiwać - a ma znacznie lepszą baterię, znacznie lepszy aparat, jest też lepiej wykonana, obudowa Unibody jest bardzo solidna. Moim zdaniem warto.

 

Lumia 720 - to typowy koń roboczy, idealny sprzęt dla ludzi uzywających telefonu a nie bawiących się :)

Link to post
Share on other sites

Na temat wersji Dual SIM to nie wiele wiadomo i jest to raczej kwestia 2 połowy roku lub później - czy działa Areo ? Nie wiem : Areo jest porabane :) jeśli chodzi o obsługę :) trzeba by spróbować. :) Ja nie mam Areo - więc Ci nie pomogę :)

Link to post
Share on other sites

12 miesięcznej Gwarancji w Chinach - i całkowitym braku części w Polsce  :) - wszystko trzeba sprowadzać z Chin.

 

Jakość jest marna - taką Lumię 720 można położyć przy iPhone i wstydu nie ma :) a takie "wynachodki" to czysta loteria - jeden jest super a drugi się rozłazi. :)

 

Ja osobiscie radzę Ci - OLEJ - Areo, kup normalny telefon z pojedyńczym SIM'em - Lumię 720, MAsz super jakośc wykonania, płynność, gwarancję 24 miesiące w Polsce, ogromną dostepnośc do części i serwisu. Masz telefon który robi bardzo dobre zdjęcia i najważniejszą rzecz : ŚWIĘTY SPOKÓJ. Żadnych problemów. Nawet intensywnie uzywajac internetu nie zużyjesz tyle transferu - Wybierz sobie jakąś ofertę z sensownym pakietem danych - i nie będziesz musiał babrać się z Areo. Sam to przerabiałem i dziś mam 1GB transferu i rzadko kiedy zuzyje więcej niz 300 MB miesięcznie - a nie oszczędzam w ogóle.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem ludzi, którzy kupują takie wynalazki. Po co? Zawsze to będzie gó**o. Jeśli będziesz chciał to później sprzedać, to albo pójdzie za bezcen, albo będziesz szukał naiwniaka. W końcu coś Ci padnie w tym telefonie, nigdzie nie naprawią i wywalisz w śmietnik.

Link to post
Share on other sites

A może coś z Pentagrama ? Mają model monster z dużą baterią ale co do jakości wykonania, nie wiem nie znam się.

MyPhone wydaje się też niezłym wyborem.

 

@up, tak fanboye. Zwłaszcza, że Pentagram i MyPhone to polskie firmy. :D Na pewno w Polsce nie znajdą części ani serwisu. Hahahhaha.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

MyPhone wydaje się też niezłym wyborem.

 

@up, tak fanboye. Zwłaszcza, że Pentagram i MyPhone to polskie firmy. :D Na pewno w Polsce nie znajdą części ani serwisu. Hahahhaha.

Tak samo znawco za dychę jak kruger & matz niemiecka firma.

Orientowałeś się czy są dostępne chociażby wyświetlacze do Pentagrama któregokolwiek? Jeśli nie to zamknij buzię, bo nie masz pojęcia a zabierasz głos.

Link to post
Share on other sites

Saiya-jin - to GDZIE w Polsce jest fabryka Pentagram i MyPhone ? Bo chciał bym pojechać i zwiedzić :) :)

 

Człowieku - czy ty ROZUMIESZ pojęcie : REBRANDING ? Produkuje to jakaś firma w Chonach i dla Pentagram i MyPhone - nadrukowuja ich nazwę, pakuja w kontener i wysyłają. 

Link to post
Share on other sites

@up

W kolejnym temacie sprawia wrażenie małego rozszczekanego pudelka - szczekanie, które tak naprawdę nic nie wzbudza. Coś mu gdzieś dzwoni, posklejał zlepek informacji i się wykłóca. Najlepiej, żeby wszyscy tutaj polecali tego typu wynalazki, to byłby szczęśliwy. Zapewne sam zakupił tego typu perpetum-mobile i żal ściska cztery litery.

Kolejny raz podkreśla jakim jest intelektualnym zerem.

 

// jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites
Saiya-jin - to GDZIE w Polsce jest fabryka Pentagram i MyPhone ? Bo chciał bym pojechać i zwiedzić

 

A gdzie w Polsce produkują Lume? Czy wy jesteście skończonymi idiotami czy ktoś wam płaci za te brednie. Jak Polskie firmy nie są w stanie zapewnić gwarancji w Polsce? Prawda jest  taka że szczekacie na tym forum najwięcej i w prawie każdym temacie widać tego efekty. 

Edytowane przez Michur
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A gdzie w Polsce produkują Lume? Czy wy jesteście skończonymi idiotami czy ktoś wam płaci za te brednie. Jak Polskie firmy nie są w stanie zapewnić gwarancji w Polsce? Prawda jest  taka że szczekacie na tym forum najwięcej i w prawie każdym temacie widać tego efekty. 

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?! Czy jesteś kończonym idiotą? Przedmówca Ravira powiedział, że Pentagram i MyPhone to polskie firmy!!!!! Jeśli jest to Polska firma, to powinna mieć fabrykę w naszym kraju!

 

Kto powiedział, że Nokia to polska firma!??!

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

rysiooo ponieważ jesteś mało pojętnym gościem wyjaśnię ci to łopatologicznie

 

Zarzucaliście w/w urządzeniom brak gwarancji  ;) cytat:

 

 

 

12 miesięcznej Gwarancji w Chinach - i całkowitym braku części w Polsce  - wszystko trzeba sprowadzać z Chin.

 

 

 

W końcu coś Ci padnie w tym telefonie, nigdzie nie naprawią i wywalisz w śmietnik.

 

na co  Saiya-jin napisał:

 

 

 

 

@up, tak fanboye. Zwłaszcza, że Pentagram i MyPhone to polskie firmy. Na pewno w Polsce nie znajdą części ani serwisu. Hahahhaha.

 

W odpowiedzi  Ravir :

 

Ravir napisał  cytat:  

 

 

Saiya-jin - to GDZIE w Polsce jest fabryka Pentagram i MyPhone ? Bo chciał bym pojechać i zwiedzić   Człowieku - czy ty ROZUMIESZ pojęcie : REBRANDING ? Produkuje to jakaś firma w Chonach i dla Pentagram i MyPhone - nadrukowuja ich nazwę, pakuja w kontener i wysyłają. 
 

 

I moje nawiązanie:

 

 

 

A gdzie w Polsce produkują Lume?

 

Jaki związek z gwarancją ma to gdzie produkujemy urządzenie? ŻADNE! To po co Ravir pierniczy o REMBRANDINGU ? Równie dobrze mógłbym w ten sam idiotyczny sposób postrzegać gwarancję Noki, stąd moje pytanie by się trochę zastanowił.

Wiem że cała ta rozmowa może trochę  wykraczać  poza twoje horyzonty myślowe dlatego nie oczekuję natychmiastowej odpowiedzi, właściwie to  może prześpij się z tym do rana, może uda ci się to jakoś poukładać ;)  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Róznica jest GIGANTYCZNA - Nokia ma serwis w Polsce, ma części - i sa te części DOSTĘPNE powszechnie. Poszukaj ile firm ma wyświetlacz do Lumii 520 a ile do Pentagrama czy MyPhone - Zobaczysz różnice.

Link to post
Share on other sites

Ktoś zarzucił brak gwarancji? Widać przy Tobie naprawdę jestem mało pojętny, ponieważ przeczytałem ten wątek kilkukrotnie i nadal nie dopatrzyłem się zarzucenia braku gwarancji... Faaaaktycznie, kurde muszę się bardziej wysilić :/ No nie znalazłem....

Do sedna:

Teraz widzę, że to Ty nadal nie kumasz i kurczowo bronisz poprzedniego człowieka bez wiedzy. Jaka to polska firma skoro nie ma do nich części? Znajdź mi gdzieś dostępne części do tych wynalazków.

Jeśli jest to Polska firma, to powinny być łatwiej dostępne niż do fińskich czy innych. Sprawdzałeś w ogóle jak wygląda sprawa z dostępnością zamienników do nich, czy znowu jak Twój mało rozgarnięty poprzednik bezpodstawnie mnie obrażasz?

 

 

Jaki związek z gwarancją ma to gdzie produkujemy urządzenie? ŻADNE! To po co Ravir pierniczy o REMBRANDINGU ?

wytłumaczę, bo nie rozumiesz. Ravir mówi o Rembrandingu, ponieważ Twój poprzednik napisał, że Pentagram jest Polską firmą - przez firma rozumiemy także zakład produkujący takowe urządzenia. Ravir wyjaśnił jaka jest to polska firma.

 

 

Równie dobrze mógłbym w ten sam idiotyczny sposób postrzegać gwarancję Noki, stąd moje pytanie by się trochę zastanowił.

Porównywać Nokię do Pentagrama czy MyPhone? Tak samo jak Onkyo czy Marantz porównać do Voice Kraft.

 

 

Wiem że cała ta rozmowa może trochę  wykraczać  poza twoje horyzonty myślowe dlatego nie oczekuję natychmiastowej odpowiedzi, właściwie to  może prześpij się z tym do rana, może uda ci się to jakoś poukładać

Dokładnie jak mówisz, dawno nie miałem okazji prowadzić konwersacji z tak nierozgarniętymi osobami, które nie rozumieją prostej treści.

Poniżej pokaże jak się skompromitowałeś i zupełnie nie opanowałeś czytania ze zrozumieniem.

 

 

Zarzucaliście w/w urządzeniom brak gwarancji   cytat:  
Ravir, dnia 12 Sty 2014 - 12:34, napisał: 12 miesięcznej Gwarancji w Chinach - i całkowitym braku części w Polsce  - wszystko trzeba sprowadzać z Chin.

 

 
rysiooo, dnia 12 Sty 2014 - 15:03, napisał: W końcu coś Ci padnie w tym telefonie, nigdzie nie naprawią i wywalisz w śmietnik.

 

Gdybyś przeczytał cały temat, a nie wpierdzielał się w środek i robił bałagan to byś wiedział, że zacytowana przez Ciebie moja wypowiedź dotyczyła OKRESU PO GWARANCJI!!!!!!!!!!

Oczywiście lepiej wyrwać coś z kontekstu, przedstawić według własnego ograniczonego myślenia i się cieszyć, że ma się rację.

Jeśli tak nie jest, to zacytuj fragment, w którym mówię że którekolwiek urządzenie nie posiada gwarancji!!!!

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...