Skocz do zawartości

Czy taki zestaw warto kupić,czy coś zmienić?


Recommended Posts

A i napewno takto bym wziął inny procek np.Q9650 i zmienił bym tą karte którą podał pepe-pa na evgi

Ewentualnie poczekaj na phenom II na am3 i ddr3. Grafike wg. uznania, mozesz wziac oc, ja wybralem najtansza, bo watpie zebys zarobil wiecej kasy ;)

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze:

Ja na twoim miejscu wydałbym ze 4k na kompa, resztę trzymał i z tej kasy upgradował tego kompa co jakieś 6-9 miesięcy. Takie moje skromne zdanie :)

Myślę, że c2d 8600, GeForce 285 i 4 giga ramu starczą nadto, zależy jeszcze na jakim monitorze/telewizorze grywasz.

Po drugie:

Trochę nie wierzę, żebyś te 15 kafli uzbierał, ba, jakbyś wyciułał z tego mycia i roznoszenia 1k do czerwca to było by dobrze. Załóżmy, że na miesiąc zarabiasz 200 zł, to żeby uzbierać ~15000 zł to musiałbyś harować od 7-8 roku życia. A myślę że w grę nie wchodzi to, że masz 14k(heh, nazbierało się :D) a chcesz jeszcze jeden =D

Link to post
Share on other sites

Myślę, że najlepiej będzie rozmawiać o konfiguracji jak będziesz miał pieniądze w ręku, w tej chwili twój budżet waha się pomiędzy 4,5 a 15 tys., czyli nie wiesz, jaką kwotą będziesz dysponował, nie wiesz kiedy i nie wiesz co chcesz za to kupić. Napisz jak będziesz coś wiedział.

Link to post
Share on other sites

No to załóżmy że masz te 4k. Kompa używasz do raczej do gier, więc dużo lepiej kupić dobrego c2d np 8400, i kręcić ile wlezie. To będzie dużo lepsze rozwiązanie. SLI... hmm. Jeśli SLI to odrazu pakujesz 2 karty, bo później nie ma sensu dokładać. Wyjdzie drożej i gorzej. Z doświadczenia moich kumpli wiem, że za pół roku lepiej kupić nową kartę niż dokładać do starej. Więc SLI odradzam. No i na twoim miejscu łapał bym za 285 lub 295 do wyższych rozdzielczości.No i oczywiście 4GB ramu :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...