Skocz do zawartości

Czy taki zestaw warto kupić,czy coś zmienić?


Recommended Posts

Chciałbym kupić:

 

Obudowe Coolermaster cosmos s 1100

 

Płyte Główną Asus Rampage 2 Extreme 2 razy GTX 295 Evgi

lub Evga x58 SLI z 3 razy GTX 285 Evgi 2 razy GTX 295 Evgi

 

Procesor Intel Core i7 Extreme Edition

 

Pamięć RAM DDR 3 6x2GB Corsair 1600MHz CL8 DHX Core i7

lub OCZ DDR 3 6x2GB 1800MHz CL8 Reaper

 

Zasilacz OCZ PCPower&Cooling Turbo-Cool 1200W Single Rail

 

Chłodzenie wodne i właśnie tylko nie wiem jakie ,i chciałbym żebyście mi powiedzieli jakie najlepiej kupić.

Link to post
Share on other sites

Jak masz za dużo pieniędzy to ja chętni mogę wziąć trochę ;), bo wg mnie kupno takiego zestawu to albo ściema z Twojej strony, albo naprawdę nie masz co z kasą robić :) Taki komputer to o wile więcej niż super i nie widzę sensu płacenia grubo ponad 10k za to cudo

Link to post
Share on other sites

Przegladajac twoj profil domyslam sie (moge sie mylic) ze ten zestaw bedzie tylko do gier (no chyba ze profesionalnei sie grafika zajmuejsz ;)), bezsensu jest wydawac kase na i7 i 12 gb ramu lepiej dobry c2d albo c2q + 4gb ramu i gry Ci beda ladnie smigac bezsensu jest 3x SLI lepiej juz radeona 4870x2 Takie moje zdanie

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Na bogato ;) , zakładam że skoro stać cię na taki sprzęt to nie masz limitu finansowego na WC. Najprościej to "Reserator" będzie ładnie cicho i wydajnie, albo złożyć coś na miare. Być może będzie drożej ale masz 100% wpływu na wydajność tudzież design takiego zestawu.

 

P.S. chciałbym mieć takie problemy :)

 

Link to post
Share on other sites

szczurek1995 --> co do płyt głównych popatrz na zdjęcia i sprawdź do której Ci wejdą 3 GTX 285, bo z tym możesz mieć problem, a co do RAM'ów to brałbym OCZ Reaper

 

multijumper --> A kto z nas by nie chciał ;)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to nie ściema i faktycznie będziesz używać komputera tylko do gier to zainwestuj tylko w jedną kartę a zaoszczędzoną kasę z kart, zasilacza i prądu przeznacz na jej wymianę co pół roku...

Ja bym z taką ilością kart się pochlastał jak by wyszedł DX11.

Link to post
Share on other sites

ja z budzetem takim jak ty to se bym kupił taka maszyne

Procek-Intel Core i7 940 2.93Ghz

Mobo-Asus Rampage II Extreme Intel X58

RAM-Corsair 6GB 3 x 2GB 1866MHz Dominator Triple Channel DDR3

Grafa-GeForce with CUDA GTX 285 EVGA 1GB 2x DVI (PCI-E) FTW

Zasilka-Zalman ZM850-HP Heatpipe Cooled 850W Modular PSU

Reszta wedlug gusta nie radze brac GTX295 bo to sklejka dwoch gtx260 55nm lepiej GTX285 dual sli lub tri sli Takie jest moje zdanie Pozdro

Link to post
Share on other sites

Chciałbym kupić:

 

Obudowe Coolermaster cosmos s 1100

 

Płyte Główną Asus Rampage 2 Extreme 2 razy GTX 295 Evgi

lub Evga x58 SLI z 3 razy GTX 285 Evgi 2 razy GTX 295 Evgi

 

Procesor Intel Core i7 Extreme Edition

 

Pamięć RAM DDR 3 6x2GB Corsair 1600MHz CL8 DHX Core i7

lub OCZ DDR 3 6x2GB 1800MHz CL8 Reaper

 

Zasilacz OCZ PCPower&Cooling Turbo-Cool 1200W Single Rail

 

Chłodzenie wodne i właśnie tylko nie wiem jakie ,i chciałbym żebyście mi powiedzieli jakie najlepiej kupić.

widzicie panowie, ciężka praca popłaca:)

Link to post
Share on other sites

Właśnie dante2kx ciężka praca popłaca.Troche się zejdzie aż kupie takiego kompa bo starzy nie dadzą kasy na niego,więc musze na nie charować miesięcznie od ok20marca będe dostawał 110 zł za mycie dwóch samochodów to 80zł+30zł kieszonkowego da 110 na miesiąc ale jeszcze cos za kase sie zrobi np.koszenie trawy roznoszenie ulotek oczywiście niechce się chwalić bo tego nie lubie.Kompa pewnie kupie jak się poszczęści to w czerwcu a do tego czsu wszystko stanieje chyba.

Link to post
Share on other sites

Powiedz w którym miejscu zbierasz, też bym pozbierał ;) Czy to tajemnica?

[tak to jest jak się pisze posta pod postem]

 

Ja się powtórzę, bo jeżeli pracujesz na ten komputer tak jak mówisz to daruj sobie kilka kart graficznych, do premiery DirectX 11 jedna topowa Ci wystarczy a później sobie ją wymienisz.

Link to post
Share on other sites

Właśnie dante2kx ciężka praca popłaca.Troche się zejdzie aż kupie takiego kompa bo starzy nie dadzą kasy na niego,więc musze na nie charować miesięcznie od ok20marca będe dostawał 110 zł za mycie dwóch samochodów to 80zł+30zł kieszonkowego da 110 na miesiąc ale jeszcze cos za kase sie zrobi np.koszenie trawy roznoszenie ulotek oczywiście niechce się chwalić bo tego nie lubie.Kompa pewnie kupie jak się poszczęści to w czerwcu a do tego czsu wszystko stanieje chyba.

 

Czyli rozumiem że masz już odłożone conajmniej 10k, (sam zasilacz 2k:) W takim razie życze powodzenia w gromadzeniu brakującej kwoty...

Link to post
Share on other sites

Chciałbym kupić:

 

Obudowe Coolermaster cosmos s 1100

 

Płyte Główną Asus Rampage 2 Extreme 2 razy GTX 295 Evgi

lub Evga x58 SLI z 3 razy GTX 285 Evgi 2 razy GTX 295 Evgi

 

Procesor Intel Core i7 Extreme Edition

 

Pamięć RAM DDR 3 6x2GB Corsair 1600MHz CL8 DHX Core i7

lub OCZ DDR 3 6x2GB 1800MHz CL8 Reaper

 

Zasilacz OCZ PCPower&Cooling Turbo-Cool 1200W Single Rail

 

Chłodzenie wodne i właśnie tylko nie wiem jakie ,i chciałbym żebyście mi powiedzieli jakie najlepiej kupić.

1,5k plyta

+ 2 x 3,5k grafika

+ 4k procek

+ 1k ramy

+ 2k zasilacz

+ 750 obudowa

 

w sumie :

16,250zł

 

 

za taka kase kupuje 4 takie maszyny ze rozrywaja kazda gre na strzepy przez kolejne 2-3 lata. Wynika ze jestes uzytkownikiem programu adobe ktory ma zamiar wypuscic oprogramowania ktore beda korzystac z mocy obliczeniowej kart graficznych.

 

a wydaje mi sie wogole ze to sciema i przy twoich zyskach za 3 lata kupisz tego kompa jak bedzie kosztowal 50% mniej xD

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo myślałem, że ktoś Ci da na to :D To musisz mieć niezłe zyski jak tak mówisz :D, w kilka miesięcy 15tysiaków ;) ale naprawdę myślę, że za te 5tys i tak będziesz miał super maszynę, więc nie ma sensu kupować czegoś takiego za 15tys :)

Link to post
Share on other sites

Faktycznie troche wcześnie na takie gdybanie, do czasu gdy będziesz miał kase sporo może się zmienić. Co do propozycji STALKER_PL_ to po cholere (940) skoro i (920) idzie spokojnie na 4GHz a Intel już coś gmyra że dadzą 6 rdzeni na LGA1366.

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...