Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze GTX 770


Recommended Posts

1.Nie wiem i nie widzę gdzie napisałem że posiadam phantoma,pisałem że zamówiłem ale anulowałem to później.

2.nie napisałem w żadnym temacie że mam hd 7990 tylko że zamówiłem i czekam,a będzie w środe,taką mam nadzieje.

3.A jakbyś dokładniej czytał posty to wyczytasz w kilku tematach że hd 7970 sprzedałem.

Link to post
Share on other sites

Dajcie znać jak poszło z oc ;)

 

Ja jestem bardzo zadowolony z Phantoma .. co prawda dla mnie to przeskok ogromny, w stacjonarce miałem starego GeForce 5600XT a w laptopie mam GeForce GT540M, więc taki GTX 770 dla mnie to aż nadto .. :D

Battlefield 4 daje ładnie radę na ultra (multi) i mam nadzieję, że nadchodzące produkcje przynajmniej przez rok, dwa lata pociągną mi na high :)

Link to post
Share on other sites

podepnę się bo mam gtx 770 od evgi acx sc..w piątek dostałem 3 (kolejny) egzemplarz z tym chłodzeniem. 2 poprzednie były wysyłane na wymiane i każda następna miała ten sam objaw, czyli - wpadający w rezonans wentylator(y). niestety jest to teraz najgłośniejszy element mojego komputera. nawet w spoczynku jest bardzo źle. chyba wrócę do msi TF IV, chociaż temp ma wyższe, to błoga cisza jest nawet w stresie.

Link to post
Share on other sites

Żeby nie było

Evga 770 acx dual bios dotarłą. zawartość pudełka imponująca (backplate i takie tam).

NIestety w idle dosyc słyszalna. Fan speed nie dał zejsc ponizej 41%

Aczkolwiek na forum evga jest bios znizajacy predkosc do 28% i jest błoga cisza.

Ogolnie po paru perypetiach jestem zadowolony z wyboru.

Czas zbierac kase na wodowanie cłąego sprzetu: :)

Link to post
Share on other sites

Potestowałem pare dni gtx 770 od msi lightning i karta w stresie jest cichutka! temp.dochodzą mi do 78 stopni,nie kręciłem jeszcze,jakość wykonanie pierwsza klasa:-)Bardzo fajny certyfikat jakośći w pudełku no i wkońcu wróciłem do NVIDIi.

Jakby ktoś miał pytania odnośnie tego oto modelu to śmiało,mam 3 dni wolnego teraz:-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Potestowałem pare dni gtx 770 od msi lightning i karta w stresie jest cichutka! temp.dochodzą mi do 78 stopni,nie kręciłem jeszcze,jakość wykonanie pierwsza klasa:-)...

Jakie kuźde 78 stopnii :o Skoro moja 7970 Lightning dochodziła do 69 stopni w furmarku, a bierze 100W więcej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...