Skocz do zawartości

Asrock Z87 EXTREME4-opinie.


Recommended Posts

@up  arkus  możliwe, ale dlatego podałem kilka testów nie jeden, można wyciagnać jakąś srednią, która myslę, że będzie już wiarygodna. Tak jak wczesniej wspominałem opieranie się na jednym teście nie ma najmniejszego sensu. Lepiej szukać testów i je porównywać i wyciągać z nich jakieś sensowne wnioski. Pozdrawiam :)

Edytowane przez Breaky83
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak widać sporo jednak zależy od konkretnego egzemplarza.

A nie mówiłem ;), niekiedy warto posłuchać drugiej osoby, a nie upierać się przy swoim. Fajnie, że koledzy podrzucili inne recenzje, mi niestety nie chciało się szukać takowych, żeby Ci udowodnić jak można polegać na recenzjach płyt głównych. Gdyby Asrock Z87 Extreme 4 nie był stabilną płytą, to byś co chwilę widział tutaj na forum taki temat, a nie ma ani jednego. Tylko jedna osoba miała pecha, że jej padła płyta całkowicie, ale to odosobniony przypadek. Na przyszłość będziesz już wiedział :).

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

A u mnie zonk. Zamówiłem w sklepie internetowym tą płytę i niestety dostałem wadliwy egzemplarz. :( Płyta nie wstaje. Jeden raz na kilkadziesiat uruchomień łaskawie odpalił się BIOS ale po restarcie nie podnosi się. We wtorek będę miał drugi egzlemplarz.

Prawdopodobnie wadliwa sekcja zasilania lub mostek południowy. Wkrótce napiszę więcej.

 

Konfig: ASRock Z87 Extreme 4 Rev. 1.07 (C2) + Intel i3 4130 + SilentiumPC Fera 2 HE1224 + Cooler Master IC Essential E1 + Corsair Vengeance LP 2x4GB 1600MHz,DDR3,CL9,XMP (CML8GX3M2A1600C9) + zasilacz BeQuiet Dark Power 450W + HDD Samsung 160 GB SATA II.

Edytowane przez Marqvs
Link to post
Share on other sites

Widzę bardzo obszerny temat, ciekawie się to czyta.

 

Czytam kilka komentarzy, i kilka osób wypowiedziało się że  MSI z87-G65 gaming jest jednak dużo lepszą i solidniejszą konstrukcją od AsRocka Z87 Extreme 4 czy 

Gigabyte GA-Z87X-UD3H

 

Możecie wyjaśnić jakieś wnioski? tak czytam kilka tych testów, i w porównaniu do tych wyżej wymienionych płyt gigabyte i asrocka, to ta płyta MSI G65 ma baardzo wysokie temperatury? o_O

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...