Skocz do zawartości

Gdzie szukać pracy?


Recommended Posts

a jak się nie ma czasu wykonać takie portfolio to co zostaje, tylko wysyłanie cv  przez portale  mi akurat się udało, ale też wysłałam chyba milion cv, najlepsza wyszukiwarka ofert  jest na www.workservice.pl/, można tam też ustalić swoje cele zawodowej kariery, a  po wypełnieniu formularza  informowali mnie o ofertach pasujących do mojego profilu zawodowego

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Możesz też zainwestować w szkolenie i w ten sposób zdobyć odpowiednie kwalifikacje, żeby móc znaleźć pracę. Na przykład możesz zrobić szkolenie ABI: http://coach-inc.pl/index.php/szkolenie-abi-ado-i-asi Od stycznia wchodzi w życie ustawa, według której każda firma zajmująca się przechowywaniem i przetwarzaniem danych osobowych będzie musiała zatrudnić specjalistę od ich bezpieczeństwa. Takie uprawnienia daje powyższe szkolenie. To w zasadzie ostatni dzwonek zarówno dla osób zainteresowanych pracą na tym stanowisku jak i dla pracodawców, którzy szukają takiego pracownika. W styczniu zapewne ruszą w kraj kontrole i mogą posypać się kary.

Edytowane przez alain
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...