Skocz do zawartości

Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™ multi/ update.


Recommended Posts

Witam.

Kupiłem na uplay grę Tom Clancy's Splinter Cell® Blacklist™ i mam pare pytań

 

 

Jak uruchomić multiplayer lub coop'a ?

 

Dla czego za każdym razem muszę pobierać update ? a jeżeli daje anuluj to gra tak czy tak mi sie odpala ?

 

Czemu za każdym razem restartują mi się ustawienia graficzne i gra włącza się w oknie ?

Edytowane przez Jager
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Siema. Sprawa jest prosta. Odinstaluj grę oraz uplay. Zainstaluj grę z płyty a jak masz sam klucz to pobierz sobie obraz tej płyty. Pobierz manualnie trzy patche jakie wyszły do tej gry i je po kolei też zainstaluj. Tyle. Po tym zabiegu u mnie gra ruszyła bez problemu. Jak nie masz wygranych update to nie dołączysz do żadnego meczu Multi.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z uplay jest jakiś błąd. Przerabiałem nie dalej jak ponad tydzień temu taką samą sytuację jak opisałeś na początku, więc jak piszę: manualnie instalujesz z płyty lub obrazu grę, manualne wgrywasz trzy pacze, odpalasz uplay (on się zainstaluje automatycznie podczas instalacji Blacklist) i czekasz aż się zaktualizuje po czym odpalasz grę i wszystko musi hulać.


Przynajmniej mi po takim zabiegu zadziałało. Bo u mnie gra nie chciała się w ogóle włączyć a znowu kumpel miał problem z multi - i powodem był brak wszystkich patchy. Jak nie masz najnowszej wersji gry, to Cię nie połączy z żadnym meczem i tyle.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...