Skocz do zawartości

[SPRZEDAM] ASUS HD7970 MATRIX EDITION


Recommended Posts

Witam Serdecznie Na sprzedaż posiadam UŻYWANĄ w 100% sprawną Kartę Graficzną ASUS HD 7970 MATRIX EDITION NA GWARANCJI !!!

Wraz z akcesoriami oryginalnym pudełkiem i fakturą.

 

Wewnątrz opakowania znajdują się dołączone przez producenta akcesoria kable , płyty, chłodzenie, podkładka pod myszkę itp. Całość bardzo ładnie fabrycznie zapakowane.

Karta została zakupiona 07.03.2013 roku. w sklepie internetowym Morele.Net a płaciłem za nią wtedy 1889,01 zł.

 

Karta Nigdy nie była w żaden sposób podkręcana. Nie jest zniszczona , Nie posiada żadnych wad ukrytych i zewnętrznych.  Brak uszkodzeń mechanicznych zewnętrznych i wewnętrznych. Na tylnej powierzchni karty znajduję się jeszcze folia.

Użytkowana była jeden miesiąc resztę czasu przeleżała w oryginalnym kartoniku. Pozbywam się podzespołów do komputera ponieważ nie mam całkowicie czasu by się w to bawić. Użytkowałem ją tak naprawdę do latania na symulatorach lotniczych LOCK ON i MS Flight Simulator X . Jestem zdania takiego ,że szkoda by leżała, kiedy komuś może świetnie służyć. Gdyż myślę ,że zorientowane osoby znają potencjał tej karty.Cena jaka mnie interesuje to 1230zł w tym jest przesyłka gratis. 

 

Dołączam do niej fakturę zakupu, która jednocześnie jest gwarancją. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na email: piotrpilot8@wp.pl lub dzwonić pod numer 669-432-416.

Możliwość odbioru osobistego w miejscowości Dęblin woj. Lubelskie

 

Oto link na allegro: http://allegro.pl/asus-hd7970-matrix-edition-wysylka-gratis-i3712254199.html

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...