Skocz do zawartości

Xbox 360, czy Playstation 3? Proszę o pomoc.


Recommended Posts

Czy ja wiem czy lepszego pada.Raczej nie.To już sam Wulfen to mówi.Blu-ray??.I co z tego> :D .Lepsze filmy są ale w grach różnic nie ma w ogóle.Może nawet XBOX przegania w niektórych grach ale różnicy na tych obu konsolach nie ma.PS3 jest dla tych którzy nie mają co zrobić z 1300zł..

Link to post
Share on other sites

Pewnie cokolwiek by nie wziął będzie zadowolony.

 

Ja od siebie zapytam: czy mi się wydaje tylko, czy X ma ciekawsze tytuły, jeśli chce się pograć w kilka osób przed jedną konsolką?

Hmm jak więcej niż 2 osoby to raczej wątpliwe.

Link to post
Share on other sites

Blu-ray??.I co z tego> :D .Lepsze filmy są ale w grach różnic nie ma w ogóle.

patrz ff XIII gdzie nie dość, że na x360 trzeba żonglować płytami to jeszcze filmiki sa okropnie skompresowane. forza 3 czy me2 już są na 2 płytach, ciekawe na ilu płytach musiałoby być gt5...

id software mówiło coś ze rage przez pojemność dvd może stracić na jakości.

 

PS3 jest dla tych którzy nie mają co zrobić z 1300zł..

no to tak samo mogę powiedzieć, że pc kupują ci co z kasa nie maja co robić :roll:

pisałem już wyżej o zaletach ps3 których nie ma xbox no i pamiętaj ze live jest płatny, wiec po 2-3 latach cena się wyrówna. a sama konsole kupiłem ok pól roku temu-jak już trzeci Xbox360 padł- za jakieś 1100-1200zł z dyskiem 250gb

w grach różnic nie ma w ogóle.Może nawet XBOX przegania w niektórych grach ale różnicy na tych obu konsolach nie ma.

w exach widać dużą różnicę. miałem 3 xboxy wiec mogę teraz porównać. najpierw był splinter cell w 576p. teraz w alanie wake musieli już zmniejszyć rozdzielczość do... 960 x 540. wygląda na to, że żeby xbox mógł osiągnąć taka grafikę jak ps3 trzeba zmniejszyć rozdzielczość.
Link to post
Share on other sites

No jakoś ja słyszałem, że będzie w 720p a na ps3 1080p.Więc nie gadaj głupot, że xbox nie ma mocy bo jakby jej nie miał to by w ogóle nie zrobili alan waka na xboxa...

 

EDIT:Tak czy siak Microsoft będzie musiał zastosować blu-ray w xboxie kiedy ceny dysków nieco spadną,wtedy szanse się znów wyrównają.

Link to post
Share on other sites

No jakoś ja słyszałem, że będzie w 720p a na ps3 1080p

alan wake to ex na x360 na ps3 nie wychodzi. a 720 miec nie bedzie.

Więc nie gadaj głupot, że xbox nie ma mocy bo jakby jej nie miał to by w ogóle nie zrobili alan waka na xboxa...

moc ma tylko ze starcza jej jedynie na rozdzielczosc nieco wyzsza niz swykle sd.

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.ph ... tcount=415

 

quaz potwierdza

http://forum.beyond3d.com/showpost.php? ... count=1595

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...