Skocz do zawartości

Jakie gry z konsoli z chęcią zobaczyłbyś na PC?


Recommended Posts

Witam. Piszcie tutaj o swoich ulubionych tytułach, które niestety nie zostały wydane na PC, lecz są bardzo dobrymi tytułami. No to ja zacznę:

Metal Gear Solid 3 :Snake Eater - Gra z bardzo długą tradycją (poprzednie części również na pc) Bardzo dobra fabuła, grafika, oraz wiele wiele innych rzeczy których próżno szukać w podobnych tytułach wydawanych na PC. Grałem na PS2 i pod koniec gry aż łezka się w oku kręci :D:cry:

Link to post
Share on other sites

Jest dużo takich gier których nie ujrzysz na PC a szkoda

BLACK (PS2)

TEKKEN 6 (PS3)

GRAN TURISMO 4 ( PS2)

WRC4 ( PS2)

KILLZONE ( PS2)

KILLZONE 2 ( PS3)

seria GOD OF WAR (PS2 i PS3) - chociaż ostatnio jest niby jakiś God of War 2 na PC

Link to post
Share on other sites

Jest dużo takich gier których nie ujrzysz na PC a szkoda

BLACK (PS2)

TEKKEN 6 (PS3)

GRAN TURISMO 4 ( PS2)

WRC4 ( PS2)

KILLZONE ( PS2)

KILLZONE 2 ( PS3)

seria GOD OF WAR (PS2 i PS3) - chociaż ostatnio jest niby jakiś God of War 2 na PC

dodalby jeszcze Army of Two.
Link to post
Share on other sites

Gran Turismo! (ogólnie to 1 i 2 na luzie da się emulować, 3 jest bardzo ciężko, 4 da się emulować tylko trzeba mieć odpowiednią wersję i procek @~3,8GHz (emulator korzysta z max 2 rdzeni ;/)

God Of War

 

A i WRC niedługo (~wrzesień) wyjdzie na PC i od Codemasters F1 :D

Link to post
Share on other sites

o to super że będzie WRC na PC ... przynajmniej jakaś poważna gra o rajdach a nie " zmyśleni" kierowcy jak w Colinie McRae 2005 ... F1 2010 to już było wiadomo od dłuższego czasu ale też czekamy z niecierpliwością :D

Link to post
Share on other sites

A grał ktoś w jakiegoś metal gear solida? Co o nim sądzicie?

Ja grałem w czwórkę.Ogólnie to taka konsolówka nie? :?: .Graficznie jak na możliwości PS3 to wygląda całkiem przyzwoicie,choć widziałem lepsze gry.Fabuła..tak fabuła całkiem całkiem.Najlepsze są walki z bossami i tryb kamuflażu :D .Ogólnie to takie 8+/10 :roll:

Link to post
Share on other sites

Może jeszcze nie wyszły ale:

 

MGS: Peace Walker (psp) - i tak pogram na PSP xD

Alan Wake (X360)

i może Enslaved (podoba mi się "styl" poruszania, podobny do tego z Mirror's Edge)

 

Edit. Jak mogłem zapomnieć, Heavy Rain (PS3) i God Of War(PS3).

Link to post
Share on other sites

2 Gry tylko bo reszta to ekhem...

 

1 Forza 3

2 GT 5

 

Dlatego że nie ma takich gier na PC a na 100% oryginał bym kupił heh jeszcze wyścigi przez neta śróbowanie ustawień do driftu czy drag race. Albo mordercze 200 kółek na owalu :P jeden błąd i du*a zbita:) ale na próżno niestety takich gier na pc szukać... Nienawidzę gier casualowych i dla casuali bo to idiotyzmy tylko całą grę przechodzimy naciskając 1 no może 2 przyciski... Wide nfs Shi*t 300 na budziku banda 1 miejsce na mecie i pytanie co to k... jest za symulator PFFF :P:menda::P:D

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...