Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie szukam informacji o dysku SSD do tego laptopa Sata 3. Obecnie mam Vertexa 2 w innym. Chce kupic 120GB dotychcasz mi wystarcza w 100% mam jeszcze miejsce cena to do uzgodnienia. Czytalem o samsungu 840 Evo / Pro tylko widace ze przy tych pojemnosciach sa mniejsze parametry, a np przy 240GB sa juz wyzsze :) czekam na jakas pomocna informacje dzieki. / A i chcialbym jakas dobra obudowe na dysk 500GB z lapka :)

Edytowane przez kampers
Link to post
Share on other sites

W takim razie nie ma co się szczypać - 840 PRO 128 GB. W większości testów albo wygrywa, albo jest w ścisłej czołówce. Do tego długa gwarancja i całkiem przydatne oprogramowanie w zestawie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam, Zakupilem dysk Samsunga 840PRO 120GB i zrobilem na nim 2 partycje NTFS 55 i 65GB (2 partycja to steam i inne) ale chodzi mi o to ze jak zainstalowalem goly system 7 ultimate to po sprawdzeniu manualnie zajmuje cos kolo 13 gb all, a na moj komputer pokazuje mi ze zajmuje az 50gb :> Czy moze to byc problem przez to ze nie ma nic zainstalowane (sterowniki do chipsetu itd ) ? Dzieki

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...