Skocz do zawartości

Problem z CoD: Black Ops


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez rafal12322,

Recommended Posts

Witam,

 

Mam problem z leciwym już CoD: Black Ops (wersja pudełkowa) mianowicie z jego aktywacją/instalacją na steamie. Kiedy chciałem aktywować grę na steamie proces trwał jakoś długo, a gdy już się zakończył dostałem standardową informację że produkt został aktywowany tyle że w miejscu gdzie zwykle są podane aktywowane gry było pusto, pomyślałem że to jakiś mało ważny błąd i zakończyłem aktywację. Kiedy włączyłem bibliotekę moich gier okazało się że nie ma tam CoDa. Kiedy włożyłem płytę w celu instalacji proces doszedł do aktywacji gry w steamie, wpisuje kod i otrzymuje następujące komunikaty: Ten produkt jest już przypisany do tego konta, kliknij dalej aby rozpocząć instalację. Klikam Dalej (a raczej Zakończ) i nic się nie dzieje. Druga próba skończyła się nieco innym komunikatem mianowicie: Ta gra nie może zostać zainstalowana. Nie mam pojęcia o co chodzi, pierwszy raz mam taki problem ze Steamem. Liczę na waszą pomoc.

 

[Nie podaję specyfikacji komputera gdyż nie sądzę iż w czymś to pomoże]

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

A w bibliotece nie ma. Też ostatnio mam takie coś na steamie, dodaje gre a ona się nie pojawia od razu w bibliotece. Tylko dopiero po jakimś czasie. Jak dasz zagraj to co się dzieje?


Powinno Ci się wtedy pojawić okno z wyborem gdzie masz zainstalować i po wyborze powinna ruszyć instalacja. Albo odpalić bezpośrednio na płycie ikonke setup z logiem steama. 

Link to post
Share on other sites

Rzecz w tym że nie mogę w ogóle zainstalować gry bo wyskakuje komunikat nie może być zainstalowana. Aktualnie nie ma mnie w domu ale za jakieś 20 min sprawdze może coś się zmieniło.

 

 

Dobra, już wszystko gra po kilku godzinach gra jest widoczna w bibliotece, dzięki za pomoc.

Edytowane przez Nowatris208
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...