Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet: ~ 400 zł

Czego potrzebujesz? Słuchawki z mikrofonem lub bez.

Przeznaczenie: Gry, muzyka.

Źródło: Karta dźwiękowa na płycie głównej
Oczekiwania: Dobrego wyglądu, dobrej relacji cena/jakość.
Muzyka: Głównie Reggae, pop i trochę rocka.

Propozycja: Razer Kraken 7.1

Edytowane przez JohnWoo
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie. :) Tylko po co drugi temat zakładać? 

 

W takim razie potrzebujesz mało wymagających słuchawek z dobrym dołem i górą, czyli niezbyt wygórowane żądania. W tej cenie można polecić wszystko co chociaż trochę nawiązuje do CAL! - używane D1100, a może nawet same Aurvany + Xonar DG?

 

Razery to chłam, odpuść sobie tego typu modele.

Link to post
Share on other sites

Aurvana Live! 2 jeszcze na świecie nie ma. :P  

Ale tak ogólnie, to z doświadczenie - im więcej basu w słuchawkach, tym lepsze będą na filmów i gier. Oczywiście mówimy tu o rozsądnych propozycjach, a nie Bitsach. 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Ciężko tu coś wyskrobać do integry to troszkę lipa, lepiej chyba tańsze słuchawki , bo potem się zdzwisz że basu nie ma i niczego nie ma na dobrych słuchawkach. już wiem, jak do gier i do muzyki to może te :

 

http://www.audeos.pl/pl/p/Superlux-HMC-631,-HMC631-Czerwone/244

Edytowane przez Hearthland93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

- A no właśnie, a wiadomo kiedy premiera, może warto poczekać ?

- To chyba warto poczekać, mają być w połowie listopada, tylko 500 zł to trochę dużo.

- Chyba jednak się zdecyduję na CALe !2 jak będą dostępne w Polsce.

- A wiadomo kiedy będą w Polszy dostępne ?

 

 

Aż ciężko uwierzyć że ten "dialog" prowadzi jedna osoba :D   BTW może będziesz pierwszym benchmarkowiczem testującym cal2 ;)

Edytowane przez Hearthland93
Link to post
Share on other sites

 

 

 BTW może będziesz pierwszym benchmarkowiczem testującym cal2  ;)

Ja już je w RMSie zaklepałem do odsłuchów. :D

 

Bierz Pan D1100 używane (na alle  za 390zł w bdb stanie), moduj bezinwazyjnie na K550 i masz bardzo wygodne zamknięte słuchawki.

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak się zdecyduję na CALe !2 jak będą dostępne w Polsce.

A wiadomo kiedy będą w Polszy dostępne ?

według mnie to mało rozważne. Creative już nie raz pokazał jakim potrafi kiepskim producentem audio serwując na rynek od czasu do czasu coś naprawdę dobrego.  Osobiście poczekałbym na porównanie z calami, a nie na laickie recenzje portali komterowych.

Link to post
Share on other sites

Powiem wam, ze mam beatsy studio i cale na standardowym kablu. Cale zamulaja na kazdym pasmie. Kiedys mi mowiono na tym forum.ze cale niszcza beatsy. Niestety. go**o prawda. Zgodze sie, ze beatsy sa warte max 400-500 zl

Ale cale dla mnie sa warte co najwyzej 150. Bez karty dzwiekowej to tragedia. A pod xonarze d1 graja lepiej, ale tak czy tak. Po prostu zamulaja. Znajomy ma superluxy(nie pamietam jaki model, ale dal za nie kolo 180 zl), graja o niebo lepiej. Zastanawia mnie kto poleca aurvany. Wydaje mi sie to produkt strasznie przereklamowany. Zobacze jak bedzie po recablingu.

Link to post
Share on other sites
Powiem wam, ze mam beatsy studio i cale na standardowym kablu. Cale zamulaja na kazdym pasmie

To fakt, ale moze nie na całym pasmie(a moze taki model) ,grają  takim V, niskie tony za bardzo średnice nakrywają na standardowej sznurówce,bo ciężko to przewodem nazwać.

Ale cale dla mnie sa warte co najwyzej 150. Bez karty dzwiekowej to tragedia. A pod xonarze d1 graja lepiej, ale tak czy tak. Po prostu zamulaja

Można spotkać różnie grające cale, od słabych, po dobre.Może trafiłeś felerną sztukę. Xonar D1, to za mało jak na możliwości (zrekablowanych) tych słuchawek.

Zastanawia mnie kto poleca aurvany

Ja i wielu innych, bo to dobre słuchawki, mimo loterii jaka czasami może się przytrafić

Zobacze jak bedzie po recablingu.

Bardzo dużo daje ten zabieg.Polecam jeszcze wypróbowanie ich modowania za pomocą  wypchania 2-wacikami muszli,znika w pewnym stopniu podgłos, wysuwa się wyższa średnica , powiększa scena i przestrzeń, aczkolwiek nie wiem czy to ma sens, bo ten Xonar to żadne przestrzenie źródło.

Link to post
Share on other sites

Skoro CALe zamulają, to Betsy powinny być jak głębokie bagno.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Dawno uzywalem na zwykłym kablu, ale ostatnio udalo mi sie w iTerra posłuchać T5G/iP5/Video z CALami i było okej, blisko mojego setu. Obok również na stojaku stały Betsy Solo, zgadnijcie których sluchawkach dłużej słuchano? :)

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Link to post
Share on other sites

Tutaj masz wszystko:

http://forum.mp3store.pl/topic/101938-shure-srh240-bas-mod/

 

Aczkolwiek u mnie jest jedynie jedna dziurka, na oko o średnicy ~0,5cm. Roboty na kilka minut, a tyle daje...

 

Jak znajdę takie same wiertło to jeszcze pewnie z jedną trzasnę, jak wymyślę jak to później w razie czego zakleić.

Podobno działa jeszcze mod z CALi, który poszerza scena i nie jest taka wycofana. Dwa kawałki równolegle obok siebie przykleić w środku muszli na rameczkach.

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam,


 


Przez prawie 4 lata używam słuchawek Sennheiser HD555, ale niestety ich czas powoli dobiega końca.


http://cdn.head-fi.org/6/69/1000x500px-LL-692f2d7c_toi1231728309.jpg


Słuchawki pękły już w miejscu zaznaczonym na obrazku i po sklejeniu trzymają się, ale postanowiłem poszukać nowych. Zależy mi, żeby słuchawki były wytrzymałe. Jedynym kryterium dla mnie jest dostępność na stronie www.agito.pl ze względu na zakup ratalny z innymi produktami.


 


Będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.


Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...