Skocz do zawartości

Zestawy - Szybkie pytania


Recommended Posts

Przygotowuję się powolutku do składania komputera do gier, głównie zależy mi na płynności w grze Wildstar, która ma zamiar wyjść w czerwcu i zastanawiam się czy lepiej składać samemu, czy też kupić gotowca, taki np. ten nie wydaje się chyba zły, czy ktoś mógłby mnie wyprowadzić z błędu ? http://allegro.pl/komputer-core-i5-4570-4x3-6-8gb-1tb-gtx750ti-gry-i4140248281.html

Czy za taką cenę można coś sensowniejszego złożyć?

Link to post
Share on other sites

Broń Boże żadnych gotowców z allegro. Załóż wątek w dziale, zgodnie ze wzorem to coś wymyślimy.

 

 

 

ten nie wydaje się chyba zły

Tandetny zasilacz, tandetna obudowa, grafika z nie wiadomo jakim chłodzeniem, nie wiadomo jakiego producenta HDD i RAM - chyba nie chcesz kupować takiego kota w worku? ;)

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie kupuj gotowców z Allegro, załóż zestaw, za te pieniądze na pewno coś uda się złożyć.

 

Np tak:

 

http://i.imgur.com/sbt0jdX.jpg

 

 

Jeśli za drogo to pisz, ale dostajesz tutaj wydajną kartę (wydajnościowo prawie jak 760) i w dodatku gratis 2 gry. Procek podstawowa I5, też da radę, a lepiej wziąć teraz 4GB ramu i rozbudować kiedyś o kolejne 4, niż kupować specjalnie nową kartę graficzną.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Kolejne szybkie pytanko, dlaczego zestawy które zawsze składacie nie mają żadnych kart sieciowych czy też dźwiękowych, ja rozumiem, że ludzie składają w większości komputery do grania, ale bez dźwięku i internetu ^^? ( no chyba, że nie potrzeba tych 2 kart do korzystania z tych rzeczy)

 

@Down 

Dzięki wielkie, ale wolę się zbłaźnić i zapytać niż nie wiedzieć :D

Edytowane przez wiluxpl
Link to post
Share on other sites

Zestaw wygląda ładnie, ale martwi mnie zasilacz. Teoretycznie da radę, ale taki zestaw pobierze ~350W. Obciążalność 12V to 408W. Jeśli możesz, to postaraj się dorzucić parę groszy do Thermaltake Smart 530W. Jeśli za drogo, to ewentualnie jest jeszcze Corsair VS550.

Link to post
Share on other sites

Zestaw zbyt ładnie właśnie nie wygląda. Dźwiękówka na PCI będzie zamontowana zaraz pod GPU, więc negatywnie wpłynie na obieg powietrza. 280X po mocnym OC potrafi zjeść około 300W, więc mocniejszy zasilacz jest wskazany.

Link to post
Share on other sites

Mam też tematy na innych forach, ale tutaj idzie najsprawniej :)
Poza tym nigdzie nie zauważono tego, że może być problem z obiegiem powietrza, więc konsultacja jak widać wskazana.

 

Proszę o propozycję MOBO w ATX albo jakieś inne rozwiązanie :)

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h87-pro4-h87-lga1150-2xpcx-dzw-glan-sata3-usb3-raid-ddr3-h87-pro4-582749/ ?

 

Polecacie jakąś obudowę w ATX? Zastanawiam się pomiędzy Zalman Z3 Plus a Z5 Plus.

Edytowane przez killyou
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...